Autobusne linije Rim do Udine i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Udine do Rim i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.626 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Rim do Udine

Povoljniji autobusni prijevoz158,55 kn
Najbrži autobus5h 15m
Najraniji autobus12:45
Najkasniji autobus23:10
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost467,3 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Marino Autolinee, Buscenter.it

Najjeftinije autobusne linije od Rim do Udine grada.

Danas
Sutra
07.07
08.07
od 415,64 kn
09.07
10.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    12:45
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 10h 45m
    23:30
    Udine
    od158,55 kn
  • FlixBus
    13:05
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 10h 35m
    23:40
    Udine
    od180,54 kn
  • Marino Autolinee
    22:45
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 5h 15m
    4:00
    Udine
    od219,16 kn
  • Buscenter.it
    23:10
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 9h 0m
    8:10
    Udine
    od249,31 kn
  • Buscenter.it
    23:00
    Rim
    Trajanju 9h 10m
    8:10
    Udine
    od249,31 kn
  • Marino Autolinee
    22:55
    Rim
    Trajanju 9h 35m
    8:30
    Udine
    od415,64 kn

Najbolje željezničke veze od Rim prema Udine.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Trenitalia
    5:35
    Rim
    Trajanju 5h 24m
    10:59
    Udine
    od489,70 kn
  • Italotreno
    16:55
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    Trajanju 5h 22m
    22:17
    Udine
    od520,68 kn
  • Italotreno
    17:05
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    Trajanju 5h 12m
    22:17
    Udine
    od520,68 kn

Najbolji carshare od Rim prema Udine.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    15:00
    Rim
    Trajanju 6h 56m
    21:56
    Udine
    od264,50 kn

Najjeftinije autobusne linije od Udine do Rim grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    3:35
    Udine
    Trajanju 11h 20m
    14:55
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od158,55 kn
  • FlixBus
    7:35
    Udine
    Trajanju 11h 0m
    18:35
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od211,45 kn
  • Marino Autolinee
    18:40
    Udine
    Trajanju 4h 20m
    23:00
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od219,16 kn
  • Buscenter.it
    20:30
    Udine
    Trajanju 9h 15m
    5:45
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od249,31 kn
  • Buscenter.it
    20:30
    Udine
    Trajanju 9h 30m
    6:00
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od249,31 kn

Najbolje željezničke veze od Udine prema Rim.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Trenitalia
    6:55
    Udine
    Trajanju 5h 25m
    12:20
    Rim
    od301,53 kn
  • OUI.sncf
    11:07
    Udine
    Trajanju 5h 26m
    16:33
    Rim
    od386,17 kn
  • OUI.sncf
    5:07
    Udine
    Trajanju 5h 46m
    10:53
    Rim
    od423,20 kn

Najbolji carshare od Udine prema Rim.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    12:00
    Udine
    Trajanju 7h 1m
    19:01
    Rim
    od234,27 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Rim - Udine ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Rim - Udine te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Udine - Rim za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Rim i Udine, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Udine do alternativnih odredišta iz mjesta Rim, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Rim i Udine.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Rim i odredište Udine. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Udine do mjesta Rim, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Udine - Rim.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Rim - Udine prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Rim - Udine.

Autobusne postaje u Rim i Udine

Kolodvori
Viale Europa Unita 7, 33100 Udine (Italija)

U usporedbi

44,97 kn
51,09 kn
Rim
Udine
Taksi vožnja je u Rim 12% povoljnije kao u Udine.
11,34 kn
9,45 kn
Rim
Udine
Autobusna karta je u Rim 17% skuplje kao u Udine.
32,12 kn
30,23 kn
Rim
Udine
Veliko pivo je u Rim 6% skuplje kao u Udine.
4,51 kn
3,02 kn
Rim
Udine
Boca vode je u Rim 34% skuplje kao u Udine.
102,02 kn
60,46 kn
Rim
Udine
Glavno jelo je u Rim 41% skuplje kao u Udine.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.