Autobus Rijeka → Bologna

Svi autobusi na relaciji Rijeka - Bologna: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Rijeka do grada Bologna

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Rijeka do grada Bologna raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 23 €
sutra
od 22 €
srijeda
četvrtak
od 27 €
petak
od 23 €
subota
nedjelja

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 15m
    09:25
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    16:40
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    23 €
  • FlixBus
    10h 30m
    16:15
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:45
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    42 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    11h 20m
    21:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    08:20
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    22 €
  • FlixBus
    14h 45m
    12:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:45
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    28 €
  • FlixBus
    8h 25m
    07:25
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    15:50
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • FlixBus
    12h 40m
    22:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    11:35
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    55 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 15m
    21:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:15
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    27 €
  • FlixBus
    7h 15m
    09:25
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    16:40
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • FlixBus
    7h 25m
    16:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    23:45
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    30 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 25m
    16:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    23:45
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    23 €
  • FlixBus
    7h 15m
    21:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:15
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    27 €
  • FlixBus
    7h 15m
    09:25
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    16:40
    Bologna
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    30 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Rijeka i Bologna

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Rijeka i Bologna, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je utorak, s više od 4 dnevnih autobusa od grada Rijeka do grada Bologna. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova Rijeka i Bologna.
Najprometnije doba dana je jutro, s 4 autobusima iz grada Rijeka do grada Bologna, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Rijeka i Bologna, s 4 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Rijeka do grada Bologna

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji putuju dnevno 3 puta autobusom od grada Rijeka do grada Bologna! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Bologna počevši od 22 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 22 €
Najbrži autobus 7h 15m
Najraniji autobus 09:25
Najkasniji autobus 21:00
Dnevne autobusne linije 3 Ø
Udaljenost 261,0 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Rijeka do grada Bologna

Svaki dan, 3 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Rijeka za grad Bologna: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
23 €
utorak 28.05
22 €
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
27 €
petak 31.05
23 €
subota 01.06
nedjelja 02.06
ponedjeljak 03.06
utorak 04.06
24 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
20 €
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Rijeka do grada Bologna

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Bologna, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 22 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Rijeka do grada Bologna. Umjesto toga je četvrtak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 27 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Rijeka do grada Bologna, s 22 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 23 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Rijeka do grada Bologna

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Rijeka do grada Bologna unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Rijeka do grada Bologna, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Rijeka do grada Bologna također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Rijeka do grada Bologna

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Rijeka i Bologna od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Rijeka i Bologna

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Rijeka i Bologna.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Rijeka do grada Bologna

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Rijeka do grada Bologna? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Rijeka do grada Bologna? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Rijeka - Bologna

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Rijeka - Bologna?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Rijeka i Bologna košta 22 € i traje 11h 20m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Rijeka - Bologna?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 22 € do 55 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Bologna.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Rijeka - Bologna?

Svaki dan na autobusnoj ruti Rijeka - Bologna prometuje otprilike 3 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Rijeka prema gradu Bologna?

Najbrži autobus iz grada Rijeka prema gradu Bologna nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 7h 15m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 23 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Rijeka za grad Bologna?

Najraniji autobus koji stiže u grad Bologna iz grada Rijeka kreće u 09:25. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Rijeka prema gradu Bologna?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Rijeka prema gradu Bologna kreće u 21:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Rijeka - Bologna?

Na relaciji Rijeka - Bologna autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Rijeka i Bologna?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Rijeka i Bologna pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Rijeka - Bologna?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Rijeka - Bologna ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Rijeka Bologna opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Rijeka - Bologna na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Rijeka - Bologna

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Rijeka i Bologna

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Rijeka i iz grada Bologna. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.