Autobus Rijeka → Omišalj

Svi autobusi na relaciji Rijeka - Omišalj: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Rijeka do grada Omišalj

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Rijeka do grada Omišalj raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva ili Autotrans za sljedeće dane.
danas
od 6 €
sutra
od 4 €
nedjelja
od 6 €
ponedjeljak
od 6 €
utorak
od 4 €
srijeda
od 6 €
četvrtak
od 6 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    0h 47m
    06:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    07:17
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 46m
    09:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:16
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 46m
    12:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    12:46
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 35m
    21:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    21:35
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 44m
    19:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    20:14
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste
    Arriva
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    0h 13m
    09:15
    Rijeka
    09:28
    Omišalj
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Arriva
    0h 14m
    12:45
    Rijeka
    12:59
    Omišalj
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Arriva
    0h 13m
    14:14
    Rijeka
    14:27
    Omišalj
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Arriva
    0h 13m
    19:54
    Rijeka
    20:07
    Omišalj
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Arriva
    0h 14m
    16:30
    Rijeka
    16:44
    Omišalj
    Arriva
    Economy
    4 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    0h 44m
    08:15
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    08:59
    Omišalj
    Hotel Adriatic
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 44m
    13:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    14:29
    Omišalj
    Hotel Adriatic
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 44m
    11:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    11:44
    Omišalj
    Hotel Adriatic
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 46m
    19:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    20:16
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 38m
    17:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    17:38
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    0h 47m
    06:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    07:17
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 46m
    09:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:16
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 46m
    12:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    12:46
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 46m
    17:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:16
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 46m
    19:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    20:16
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    0h 14m
    06:15
    Rijeka
    06:29
    Omišalj
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Arriva
    0h 9m
    06:51
    Rijeka
    07:00
    Omišalj
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Arriva
    0h 9m
    09:15
    Rijeka
    09:24
    Omišalj
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Arriva
    0h 9m
    09:51
    Rijeka
    10:00
    Omišalj
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Arriva
    0h 10m
    11:45
    Rijeka
    11:55
    Omišalj
    Arriva
    Economy
    4 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    0h 47m
    06:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    07:17
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 46m
    12:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    12:46
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 46m
    09:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:16
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 35m
    21:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    21:35
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Arriva
    Economy
    7 €
  • Arriva
    0h 40m
    14:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    15:10
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste Autobusni Kolodvor
    Arriva
    Economy
    7 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    0h 44m
    09:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:14
    Omišalj
    Hotel Adriatic
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 44m
    12:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    12:44
    Omišalj
    Hotel Adriatic
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 44m
    06:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    07:14
    Omišalj
    Hotel Adriatic
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 35m
    21:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    21:35
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 44m
    19:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    20:14
    Omišalj
    Omisalj - Prikeste
    Arriva
    Economy
    6 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Rijeka i Omišalj

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Rijeka i Omišalj, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je srijeda, s više od 65 dnevnih autobusa od grada Rijeka do grada Omišalj. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 7 dnevnim autobusima između gradova Rijeka i Omišalj.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 162 autobusima iz grada Rijeka do grada Omišalj, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Rijeka i Omišalj, s 51 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Rijeka do grada Omišalj

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva i Autotrans koji putuju dnevno 40 puta autobusom od grada Rijeka do grada Omišalj! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Omišalj počevši od 4 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 4 €
Najbrži autobus 0h 9m
Najraniji autobus 06:30
Najkasniji autobus 21:00
Dnevne autobusne linije 40 Ø
Udaljenost 15,2 km
Autobusno poduzeće Arriva i Autotrans

Najjeftinije autobusne veze od grada Rijeka do grada Omišalj

Svaki dan, 40 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Rijeka za grad Omišalj: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 19.04.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 15.04
utorak 16.04
srijeda 17.04
četvrtak 18.04
petak 19.04
6 €
subota 20.04
4 €
nedjelja 21.04
6 €
ponedjeljak 22.04
6 €
utorak 23.04
6 €
srijeda 24.04
6 €
četvrtak 25.04
6 €
petak 26.04
7 €
subota 27.04
6 €
nedjelja 28.04
6 €
ponedjeljak 29.04
utorak 30.04
srijeda 01.05
četvrtak 02.05
petak 03.05
subota 04.05
nedjelja 05.05
ponedjeljak 06.05
utorak 07.05
srijeda 08.05
6 €
četvrtak 09.05
petak 10.05
subota 11.05
nedjelja 12.05

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Rijeka do grada Omišalj

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Omišalj, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 4 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Rijeka do grada Omišalj. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 6 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Rijeka do grada Omišalj, s 4 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 4 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Rijeka do grada Omišalj

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Rijeka do grada Omišalj unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Rijeka do grada Omišalj, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Rijeka do grada Omišalj također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Rijeka i Omišalj

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Rijeka i Omišalj.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Rijeka do grada Omišalj

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Rijeka do grada Omišalj? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Rijeka do grada Omišalj? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Rijeka - Omišalj

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Rijeka - Omišalj?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Rijeka i Omišalj košta 4 € i traje 0h 14m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Rijeka - Omišalj?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 4 € do 11 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Omišalj.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Rijeka - Omišalj?

Svaki dan na autobusnoj ruti Rijeka - Omišalj prometuje otprilike 40 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Rijeka prema gradu Omišalj?

Najbrži autobus iz grada Rijeka prema gradu Omišalj nudi prijevoznik Arriva, a vožnja traje 0h 9m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 4 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Rijeka za grad Omišalj?

Najraniji autobus koji stiže u grad Omišalj iz grada Rijeka kreće u 06:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Rijeka prema gradu Omišalj?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Rijeka prema gradu Omišalj kreće u 21:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Rijeka - Omišalj?

Na relaciji Rijeka - Omišalj autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva i Autotrans. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Rijeka i Omišalj?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Rijeka i Omišalj pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva i Autotrans.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Rijeka - Omišalj?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Rijeka - Omišalj ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Rijeka Omišalj opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Rijeka - Omišalj na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Rijeka - Omišalj

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Rijeka i Omišalj

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Rijeka i iz grada Omišalj. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.