Autobus na relaciji Rim - Napulj

Autobusi na relaciji Rim - Napulj: Usporedi sve tvrtke

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Putujete u grupi?
Ovdje unajmite autobus!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Kako mogu pronaći najpovoljniju kartu za autobus na relaciji Rim - Napulj? Tko je najbrži autobus za ovu rutu? Usporedite sve autobusne prijevoznike koji nude liniju Rim - Napulj. Sve informacije o najnovijem redu vožnje možete saznati ako kliknete ovdje.

Činjenice o autobusu od mjesta Rim do mjesta Napulj

Povoljniji autobusni prijevoz14,98 kn
Najbrži autobus2h 10m
Najraniji autobus3:00
Najkasniji autobus21:45
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost188,3 km
Autobusno poduzećeItabus, FlixBus, Express Bus, MarinoBus, INTER SAJ, Autolinee Federico, Fiumicino Express
Želite li putovati autobusom od mjesta Rim do mjesta Napulj?
CheckMyBus će vam rado pomoći! Uspoređujemo sve dostupne autobuse koji polaze iz mjesta Rim i dolaze u mjesto Napulj te vam pokazujemo točne nazive stanica, sva trajanja putovanja i, naravno, najbolje cijene karata. Pokazat ćemo vam autobusne karte prijevoznika koji putuju ovom rutom, primjerice Itabus, FlixBus ili Express Bus. Također ćete pronaći sve informacije o opremi u autobusu. Ima li autobus klimatizaciju, utičnice ili WiFi?
Na ovoj stranici također vam pokazujemo povoljne autobusne karte za autobusnu rutu na relaciji Rim - Napulj u sljedećih nekoliko dana. Također ćete primiti informacije o stanicama međugradskog autobusa u mjestima Rim i Napulj kako biste se lakše snašli. Osim toga, pokazat ćemo vam mogućnosti za nastavak putovanja iz mjesta Napulj, alternativna odredišta iz mjesta Rim te najpopularnije transfere do zračne luke iz mjesta Napulj.

Najjeftinije autobusne linije od Rim do Napulj

Danas
od 90,10 kn
Sutra
od 52,46 kn
26.10
od 52,46 kn
27.10
od 75,04 kn
28.10
od 75,04 kn
29.10
od 90,10 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Itabus
    14:00
    Rim
    Trajanju 3h 5m
    17:05
    Napulj
    od14,98 kn
  • Itabus
    21:45
    Rim
    Trajanju 2h 40m
    0:25
    Napulj
    od14,98 kn
  • FlixBus
    3:00
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 2h 50m
    5:50
    Napulj - Garibaldi / Metropark Centrale
    od36,88 kn
  • FlixBus
    14:00
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 2h 35m
    16:35
    Napulj - Garibaldi / Metropark Centrale
    od36,88 kn
  • Express Bus
    10:00
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 2h 40m
    12:40
    Napulj - Santa Maria del Pozzo
    od90,32 kn
  • Express Bus
    10:30
    Rim - Anagnina
    Trajanju 2h 10m
    12:40
    Napulj - Santa Maria del Pozzo
    od90,32 kn
  • MarinoBus
    4:45
    Rim
    Trajanju 2h 55m
    7:40
    Napulj
    od143,01 kn
  • MarinoBus
    3:45
    Rim
    Trajanju 2h 55m
    6:40
    Napulj
    od143,01 kn

Najbolje željezničke veze od Rim prema Napulj.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Trenitalia
    15:42
    Rim
    Trajanju 2h 28m
    18:10
    Napulj
    od90,32 kn
  • Trenitalia
    21:25
    Rim
    Trajanju 2h 5m
    23:30
    Napulj
    od90,32 kn
  • Italotreno
    21:40
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    Trajanju 1h 13m
    22:53
    Napulj - Central station
    od134,73 kn
  • Italotreno
    7:40
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    Trajanju 0h 55m
    8:35
    Napulj - Afragola
    od134,73 kn

Najbolji carshare od Rim prema Napulj.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:10
    Rim
    Trajanju 2h 30m
    11:40
    Napulj
    od67,74 kn
  • BlaBlaCar
    12:40
    Rim
    Trajanju 2h 20m
    15:00
    Napulj
    od67,74 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    Rim
    Trajanju 2h 30m
    10:30
    Napulj
    od75,27 kn
  • BlaBlaCar
    10:30
    Rim
    Trajanju 2h 20m
    12:50
    Napulj
    od75,27 kn

Koji su najpovoljniji autobusi na relaciji Rim - Napulj koji su vam inače dostupni?

Red vožnje autobusa može se mijenjati. U nastavku pronađite autobusne prijevoznike koji obično nude prijevoz na relaciji Rim - Napulj, no trenutačno nisu dostupni.
  • INTER SAJ
    17:02
    Rim
    Trajanju 2h 37m
    19:39
    Napulj
    od165,59 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 15.10.2021
  • Autolinee Federico
    15:00
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 3h 50m
    18:50
    Napulj - Central station
    od180,65 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 02.04.2021
  • Fiumicino Express
    11:05
    Rim
    Trajanju 2h 32m
    13:37
    Napulj
    od225,73 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 19.06.2021

Autobus na relaciji Rim - Napulj: Dodatne informacije

Želite li prilagoditi svoje pretraživanje?
U traci pretraživanja već smo postavili mjesto Rim kao vaše mjesto polaska, a mjesto Napulj kao vaše odredište. Također smo već postavili zadani datum putovanja. Obično se takva mjesta rezerviraju 3-7 dana unaprijed. Ako biste htjeli provjeriti određeni datum, samo odaberite dan u kalendaru kako bi vaše pretraživanje koristilo nove podatke.
Znate li već kada se točno planirate vratiti? Zatim odmah provjerite svoje povratno putovanje i jednostavno odaberite željeni datum za rutu od mjesta Napulj do mjesta Rim.
Putujete li s drugima? Zatim navedite koliko putnika vam se pridružuje i počnite pretraživati.
Kada primite rezultate, možete usporediti sve dostupne autobuse na relaciji Rim - Napulj i uzmite u obzir više faktora prije rezerviranja putovanja. Najjeftinije autobusne karte nudi Itabus po cijeni od 14,98 kn, od kojih najbrža linija traje 2h 10m. Na vama je odluka hoćete li odabrati najpovoljniju kartu, najbrže putovanje ili autobus s najviše sadržaja. Bez obzira na to što tražite, možemo vam pomoći u pronalaženju najbolje ponude koja najviše ispunjava vaše zahtjeve putovanja!
Možete početi sortirati svoje rezultate pretraživanja prema cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati prema stanicama ili prijevoznicima. Prilagodite sve u skladu sa svojim potrebama.
Osim toga: Za autobusnu rutu Rim - Napulj također ćemo vam pokazati informacije o drugim dostupnim modelima prijevoza, uključujući vlakove, dijeljenja putovanja automobilom i letove.
Uživajte u svom putovanju autobusom od mjesta Rim do mjesta Napulj!

Autobusne stanice u mjestu Rim i Napulj

Kolodvori
Napulj - Afragola
Via Arena , 80021  Napulj  (Italija)
Napulj - Campi Flegrei
Piazza Giorgio Ascarelli 99, 80125  Napulj  (Italija)
Napulj - Casalnuovo Di Naples
80013 Casalnuovo di Napoli, Metropolitan City of Naples, Italy , Napulj  (Italija)
Napulj - Cavour
80137  Napulj  (Italija)
Napulj - Central station
Piazza Giuseppe Garibaldi , 80143  Napulj  (Italija)
Napulj - Ferry Terminal Beverello
Napulj  (Italija)
Napulj - Ferry Terminal Mergellina
Napulj  (Italija)
Napulj - Garibaldi / Metropark Centrale
Corso Arnaldo Lucci , 80142  Napulj  (Italija)
Napulj - Gianturco
80142 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Napulj  (Italija)
Napulj - Marechiaro
Napulj  (Italija)
Napulj - Marina Molo Luise
Napulj  (Italija)
Napulj - Mergellina
Corso Vittorio Emanuele, 4, 80122 Napoli NA, Italy , Napulj  (Italija)
Napulj - Molo Angiono
Napulj  (Italija)
Napulj - Montesanto
80135 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Napulj  (Italija)
Napulj - Piazza Amedeo
Piazza Amedeo, 80121 Napoli NA, Italy , Napulj  (Italija)
Napulj - Piazza Immacolatella
Napulj  (Italija)
Napulj - Piazza Leopardi
80124 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Napulj  (Italija)
Napulj - Piazza Mercato
Piazza Mercato 288, 80133  Napulj  (Italija)
Napulj - Port
Napulj  (Italija)
Napulj - San Giovanni Barra
80146 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Napulj  (Italija)
Napulj - Santa Maria del Pozzo
Via Pomigliano 40, 80049  Napulj  (Italija)
Napulj - Via Benedetto Brin
Via Benedetto Brin 28, 80142  Napulj  (Italija)
Neapel - Molo Immacolatella Vecchia
Terminal traghetti , 80133  Napulj  (Italija)

Česta pitanja o autobusnoj ruti od mjesta Rim do mjesta Napulj

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Rim - Napulj?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu putovanja. Najpovoljnije putovanje dostupno je iz mjesta 14,98 kn i traje 3h 5m do mjesta Napulj. Usporedite ponude da biste uštedjeli novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Rim - Napulj?

Ovu rutu nudi Autobusnih prijevoznika: 7 s rasponom cijena karte od 14,98 kn do 225,73 kn. Stoga preporučujemo da rezervirate svoju kartu što prije kako biste dobili najjeftiniju do mjesta Napulj.

Koliko je linija dnevno u prosjeku dostupno na relaciji Rim - Napulj?

Svaki dan na relaciji Rim - Napulj ima približno Broj linija: 2 linija. Našom tražilicom možete usporediti red vožnje autobusa kako biste pronašli savršeno putovanje.

Koliko traje putovanje autobusom od mjesta Rim do mjesta Napulj?

Najbrži autobus od mjesta Rim do mjesta Napulj nudi prijevoznik Express Bus, a vožnja traje 2h 10m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 90,32 kn. U ovom kontekstu, imajte na umu da putovanje može trajati dulje zbog prometa.

Kada polazi prvi autobus iz mjesta Rim za mjesto Napulj?

Najraniji autobus koji stiže u mjesto Napulj iz mjesta Rim kreće u 3:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz mjesta Rim za mjesto Napulj?

Posljednji autobus koji polazi iz mjesta Rim za mjesto Napulj kreće u 21:45. Imajte na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Rim - Napulj?

Za putovanja autobusom na relaciji Rim - Napulj putnici mogu putovati prijevoznikom Itabus, FlixBus i Express Bus. Našom tražilicom možete usporediti sve dostupne autobusne karte kako biste rezervirali onu koja vam najviše odgovara.

Postoji li izravna linija na relaciji Rim - Napulj?

Tražite li izravnu autobusnu rutu od mjesta Rim do mjesta Napulj, CheckMyBus trenutačno uspoređuje %Izravnih autobusnih linija: 17, preko ovih tvrtki: Itabus, FlixBus, MarinoBus i INTER SAJ

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Rim - Napulj?

Što sve možete ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putujete. U pravilu, bez naknade možete ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu na autobusnoj relaciji Rim - Napulj. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli autobus koji najbolje odgovara vašim potrebama na vaš planirani datum putovanja.

Koja je oprema dostupna za autobusnu relaciju Rim Napulj?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi autobusi na duge relacije imaju WiFi, pa tijekom putovanja možete javiti prijateljima točnu lokaciju. Kako bi vaše putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti našu tražilicu kako bi se dobile precizne informacije o opremljenosti autobusa na relaciji Rim - Napulj na vaš planirani datum putovanja.

Usporedi Rim i Napulj

Rim
2,32 Milijuni
Napulj
0,96 Milijuni
44,78 kn
32,66 kn
Rim
Napulj
Taksi vožnja je u Rim 28% skuplje kao u Napulj.
11,29 kn
7,53 kn
Rim
Napulj
Autobusna karta je u Rim 34% skuplje kao u Napulj.
31,99 kn
30,11 kn
Rim
Napulj
Veliko pivo je u Rim 6% skuplje kao u Napulj.
4,49 kn
2,87 kn
Rim
Napulj
Boca vode je u Rim 37% skuplje kao u Napulj.
101,61 kn
81,54 kn
Rim
Napulj
Glavno jelo je u Rim 20% skuplje kao u Napulj.

Autobusne rute iz mjesta Rim i Napulj

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
Idite u Trgovinu
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.