✈ Autobus Šibenik → Zračna luka Split (SPU)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Šibenik i mjesta Zračna luka Split: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split (SPU)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva Hrvatska, Arriva i Samoborcek koji dnevno putuju 11 puta autobusom od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split počevši od 8 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 8 €
Najbrži autobus 0h 56m
Najraniji autobus 07:30
Najkasniji autobus 20:10
Dnevne autobusne linije 11 Ø
Udaljenost 39,3 km
Autobusno poduzeće Arriva Hrvatska, Arriva, Samoborcek, Brioni Pula i Nomago

Najjeftinije autobusne veze od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split

Svaki dan, 11 autobusa 5 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
8 €
srijeda 28.02
9 €
četvrtak 29.02
petak 01.03
8 €
subota 02.03
9 €
nedjelja 03.03
ponedjeljak 04.03
8 €
utorak 05.03
8 €
srijeda 06.03
četvrtak 07.03
petak 08.03
subota 09.03
nedjelja 10.03
ponedjeljak 11.03
utorak 12.03
srijeda 13.03
četvrtak 14.03
petak 15.03
subota 16.03
nedjelja 17.03
ponedjeljak 18.03
utorak 19.03
srijeda 20.03
četvrtak 21.03
petak 22.03
subota 23.03
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 8 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 9 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split, s 8 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 9 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva Hrvatska, Arriva ili Samoborcek za sljedeće dane.
  • Arriva
    0h 56m
    15:10
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    16:06
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    od 8 €
  • Samoborcek
    1h 35m
    12:10
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    13:45
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Samoborcek
    Economy
    od 8 €
  • Arriva Hrvatska
    1h 35m
    07:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    09:05
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 9 €
  • Arriva
    1h 35m
    08:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    10:05
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    od 9 €
  • Brioni Pula
    1h 35m
    19:25
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    21:00
    Zračna luka Split
    Brioni Pula
    Economy
    od 9 €
  • Nomago
    1h 30m
    19:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    21:00
    Zračna luka Split
    Nomago
    Economy
    od 9 €
  • Arriva Hrvatska
    1h 30m
    14:10
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    15:40
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 10 €
  • Brioni Pula
    1h 35m
    18:25
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    20:00
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Brioni Pula
    Economy
    od 10 €
  • Arriva
    1h 35m
    08:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    10:05
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    od 11 €
  • Arriva
    1h 30m
    15:10
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    16:40
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    od 12 €

Druge autobusne tvrtke koje su obično dostupne za rutu Šibenik - Zračna luka Split

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    1h 45m
    18:15
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    20:00
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 29.06.2023
    Economy
    od 8 €
  • Cazmatrans Promet
    1h 30m
    14:00
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    15:30
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Cazmatrans Promet
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 29.06.2023
    Economy
    od 9 €
  • Autotransport Sibenik
    1h 35m
    06:45
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    08:20
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Autotransport Sibenik
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 29.06.2023
    Economy
    od 9 €

Učestalost autobusnih veza između grada Šibenik i mjesta Zračna luka Split

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Šibenik i mjesta Zračna luka Split, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je srijeda, s više od 19 dnevnih autobusa od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između grada Šibenik i mjesta Zračna luka Split.
Najprometnije doba dana je večer, s 26 autobusima iz grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split, dok jutro vidi najmanje veza između grada Šibenik i mjesta Zračna luka Split, s 6 ponudama.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Šibenik i u blizini mjesta Zračna luka Split

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Šibenik i u blizini mjesta Zračna luka Split.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Šibenik - Zračna luka Split

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Šibenik - Zračna luka Split?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Šibenik i mjesta Zračna luka Split košta 8 € i traje 0h 56m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Šibenik - Zračna luka Split?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 5 s rasponom cijena karata od 8 € do 12 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Split.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Šibenik - Zračna luka Split?

Svaki dan autobusnu rutu Šibenik - Zračna luka Split prometuje otprilike 11 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Šibenik prema mjestu Zračna luka Split?

Najbrži autobus iz grada Šibenik prema mjestu Zračna luka Split nudi prijevoznik Arriva, a vožnja traje 0h 56m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 8 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Split iz grada Šibenik kreće u 07:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Šibenik prema mjestu Zračna luka Split?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Šibenik prema mjestu Zračna luka Split kreće u 20:10. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Šibenik - Zračna luka Split?

Na relaciji Šibenik - Zračna luka Split autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva Hrvatska, Arriva i Samoborcek. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Šibenik i mjesta Zračna luka Split?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Šibenik i mjesta Zračna luka Split pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva Hrvatska, Arriva i Samoborcek.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Šibenik - Zračna luka Split?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Šibenik - Zračna luka Split ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Šibenik Zračna luka Split opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Šibenik - Zračna luka Split na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Šibenik - Zračna luka Split

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split

Jeftini zajednički prijevoz od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Šibenik do mjesta Zračna luka Split za sljedeće dane.
  • Maci Tours
    1h 10m
    02:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    03:40
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Maci Tours
    Premium Economy
    od 107 €

Više autobusnih ruta iz grada Šibenik i od mjesta Zračna luka Split

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Šibenik i od mjesta Zračna luka Split. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.