Autobusne linije Rijeka do Šibenik i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Šibenik do Rijeka i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.681.232 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Rijeka do Šibenik

Povoljniji autobusni prijevoz173,07 kn
Najbrži autobus0h 55m
Najraniji autobus6:00
Najkasniji autobus14:20
Dnevne autobusne linije5 Ø
Udaljenost211,2 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Črnja Tours, CROATIA BUS d.o.o., Arriva Hrvatska, Autotrans

Najjeftinije autobusne linije od Rijeka do Šibenik grada.

Danas
Sutra
od 173,07 kn
16.07
17.07
18.07
19.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    13:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 55m
    19:25
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    od173,07 kn
  • Črnja Tours
    11:15
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    15:15
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    od187,82 kn
  • Črnja Tours
    14:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 55m
    15:15
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    od188,80 kn
  • Črnja Tours
    7:50
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 25m
    15:15
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    od189,10 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    12:00
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 15m
    15:15
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    od189,55 kn
  • Arriva Hrvatska
    9:00
    Rijeka
    Trajanju 5h 50m
    14:50
    Šibenik
    od203,17 kn
  • Arriva Hrvatska
    12:30
    Rijeka
    Trajanju 6h 10m
    18:40
    Šibenik
    od203,17 kn
  • Arriva Hrvatska
    6:00
    Rijeka
    Trajanju 6h 10m
    12:10
    Šibenik
    od203,17 kn
  • Autotrans
    12:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 26m
    18:56
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    od208,00 kn

Najjeftinije autobusne linije od Šibenik do Rijeka grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    6:30
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    Trajanju 5h 50m
    12:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od173,07 kn
  • Arriva Hrvatska
    11:16
    Šibenik
    Trajanju 6h 18m
    17:34
    Rijeka
    od203,17 kn
  • Arriva Hrvatska
    17:01
    Šibenik
    Trajanju 6h 1m
    23:02
    Rijeka
    od203,17 kn
  • Autotrans
    14:35
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    Trajanju 5h 55m
    20:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od208,00 kn
  • FlixBus
    17:15
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    Trajanju 7h 40m
    0:55
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od233,27 kn
  • Arriva Hrvatska
    23:56
    Šibenik
    Trajanju 5h 30m
    5:26
    Rijeka
    od240,80 kn
  • Arriva Hrvatska
    23:40
    Šibenik
    Trajanju 5h 31m
    5:11
    Rijeka
    od240,80 kn
  • Arriva Hrvatska
    23:40
    Šibenik
    Trajanju 5h 46m
    5:26
    Rijeka
    od251,33 kn
  • Arriva Hrvatska
    23:22
    Šibenik
    Trajanju 6h 4m
    5:26
    Rijeka
    od254,34 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    9:23
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    Trajanju 10h 7m
    19:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od792,37 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Rijeka - Šibenik ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Rijeka - Šibenik te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Šibenik - Rijeka za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Rijeka i Šibenik, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Šibenik do alternativnih odredišta iz mjesta Rijeka, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Rijeka i Šibenik.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Rijeka i odredište Šibenik. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Šibenik do mjesta Rijeka, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Šibenik - Rijeka.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Rijeka - Šibenik prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Rijeka - Šibenik.

Autobusne postaje u Rijeka i Šibenik

Kolodvori
Draga , Šibenik (Hrvatska)

U usporedbi

25,00 kn
35,00 kn
Rijeka
Šibenik
Taksi vožnja je u Rijeka 29% povoljnije kao u Šibenik.
10,00 kn
10,00 kn
Rijeka
Šibenik
Autobusna karta je u Rijeka 0% skuplje kao u Šibenik.
15,00 kn
16,00 kn
Rijeka
Šibenik
Veliko pivo je u Rijeka 7% povoljnije kao u Šibenik.
5,92 kn
6,50 kn
Rijeka
Šibenik
Boca vode je u Rijeka 9% povoljnije kao u Šibenik.
55,83 kn
71,67 kn
Rijeka
Šibenik
Glavno jelo je u Rijeka 23% povoljnije kao u Šibenik.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.