Autobus Split → Šibenik

Svi autobusi na relaciji Split - Šibenik: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Split do grada Šibenik

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Split do grada Šibenik raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva, Autotrans ili Samoborcek za sljedeće dane.
danas
od 8 €
sutra
od 8 €
nedjelja
od 8 €
ponedjeljak
od 8 €
utorak
od 8 €
srijeda
od 7 €
četvrtak
od 8 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 35m
    10:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    11:35
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    8 €
  • Arriva
    0h 57m
    09:10
    Split
    10:07
    Šibenik
    Arriva
    Economy
    8 €
  • Samoborcek
    1h 55m
    11:15
    Split
    13:10
    Šibenik
    Samoborcek
    Economy
    8 €
  • Autotrans
    1h 35m
    11:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    13:05
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    1h 15m
    08:45
    Split
    10:00
    Šibenik
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    9 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    0h 57m
    09:10
    Split
    10:07
    Šibenik
    Arriva
    Economy
    8 €
  • Samoborcek
    1h 40m
    06:00
    Split
    07:40
    Šibenik
    Samoborcek
    Economy
    8 €
  • Nomago
    1h 30m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    06:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Nomago
    Economy
    9 €
  • FlixBus
    1h 35m
    06:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    07:35
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • Brioni Pula
    1h 30m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    06:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Brioni Pula
    Economy
    9 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    1h 15m
    08:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    10:00
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    8 €
  • Samoborcek
    1h 40m
    06:00
    Split
    07:40
    Šibenik
    Samoborcek
    Economy
    8 €
  • Arriva Hrvatska
    1h 35m
    19:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    20:35
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 35m
    19:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    20:35
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Nomago
    1h 30m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    06:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Nomago
    Economy
    9 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    1h 40m
    06:00
    Split
    07:40
    Šibenik
    Samoborcek
    Economy
    8 €
  • Autotrans
    1h 35m
    11:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    13:05
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Arriva
    1h 35m
    11:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    13:05
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Arriva
    Economy
    9 €
  • Nomago
    1h 30m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    06:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Nomago
    Economy
    9 €
  • Brioni Pula
    1h 30m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    06:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Brioni Pula
    Economy
    9 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    1h 23m
    11:30
    Split
    12:53
    Šibenik
    Arriva
    Economy
    8 €
  • Arriva
    1h 23m
    19:00
    Split
    20:23
    Šibenik
    Arriva
    Economy
    8 €
  • Arriva
    1h 24m
    09:00
    Split
    10:24
    Šibenik
    Arriva
    Economy
    9 €
  • Arriva
    1h 22m
    13:00
    Split
    14:22
    Šibenik
    Arriva
    Economy
    9 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    0h 57m
    09:10
    Split
    10:07
    Šibenik
    Arriva
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    1h 35m
    06:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    07:35
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    8 €
  • Samoborcek
    1h 40m
    06:00
    Split
    07:40
    Šibenik
    Samoborcek
    Economy
    8 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    1h 15m
    08:45
    Split
    10:00
    Šibenik
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    8 €
  • Autotrans
    1h 35m
    11:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    13:05
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 35m
    06:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    07:35
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    8 €
  • Samoborcek
    1h 40m
    06:00
    Split
    07:40
    Šibenik
    Samoborcek
    Economy
    8 €
  • Autotrans
    1h 35m
    11:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    13:05
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Nomago
    1h 30m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    06:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    Nomago
    Economy
    9 €
  • APP
    1h 35m
    09:30
    Split
    11:05
    Šibenik
    APP
    Economy
    9 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Split i Šibenik

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Split i Šibenik, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je srijeda, s više od 50 dnevnih autobusa od grada Split do grada Šibenik. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 4 dnevnim autobusima između gradova Split i Šibenik.
Najprometnije doba dana je jutro, s 87 autobusima iz grada Split do grada Šibenik, dok večer vidi najmanje veza između gradova Split i Šibenik, s 18 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Split do grada Šibenik

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva, Autotrans i Samoborcek koji putuju dnevno 27 puta autobusom od grada Split do grada Šibenik! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Split do grada Šibenik počevši od 7 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 7 €
Najbrži autobus 0h 55m
Najraniji autobus 08:45
Najkasniji autobus 19:00
Dnevne autobusne linije 27 Ø
Udaljenost 50,6 km
Autobusno poduzeće Arriva, Autotrans, Samoborcek, Autobusni Prijevoz Varazdin, Nomago, Brioni Pula, FlixBus, Arriva Hrvatska i APP

Najjeftinije autobusne veze od grada Split do grada Šibenik

Svaki dan, 27 autobusa 9 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Split za grad Šibenik: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 19.04.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 15.04
utorak 16.04
srijeda 17.04
četvrtak 18.04
petak 19.04
9 €
subota 20.04
8 €
nedjelja 21.04
8 €
ponedjeljak 22.04
9 €
utorak 23.04
8 €
srijeda 24.04
8 €
četvrtak 25.04
9 €
petak 26.04
8 €
subota 27.04
9 €
nedjelja 28.04
9 €
ponedjeljak 29.04
8 €
utorak 30.04
9 €
srijeda 01.05
9 €
četvrtak 02.05
7 €
petak 03.05
8 €
subota 04.05
9 €
nedjelja 05.05
8 €
ponedjeljak 06.05
utorak 07.05
8 €
srijeda 08.05
9 €
četvrtak 09.05
8 €
petak 10.05
7 €
subota 11.05
9 €
nedjelja 12.05

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Split do grada Šibenik

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Split do grada Šibenik, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 7 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Split do grada Šibenik. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 8 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Split do grada Šibenik, s 7 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 9 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Split do grada Šibenik

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Split do grada Šibenik unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Split do grada Šibenik, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Split do grada Šibenik također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Split do grada Šibenik

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Split i Šibenik od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Split i Šibenik

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Split i Šibenik.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Split do grada Šibenik

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Split do grada Šibenik? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Split do grada Šibenik? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Split - Šibenik

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Split - Šibenik?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Split i Šibenik košta 7 € i traje 1h 11m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Split - Šibenik?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 9 s rasponom cijena karata od 7 € do 16 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Šibenik.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Split - Šibenik?

Svaki dan na autobusnoj ruti Split - Šibenik prometuje otprilike 27 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Split prema gradu Šibenik?

Najbrži autobus iz grada Split prema gradu Šibenik nudi prijevoznik Arriva, a vožnja traje 0h 55m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 7 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Split za grad Šibenik?

Najraniji autobus koji stiže u grad Šibenik iz grada Split kreće u 08:45. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Split prema gradu Šibenik?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Split prema gradu Šibenik kreće u 19:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Split - Šibenik?

Na relaciji Split - Šibenik autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva, Autotrans i Samoborcek. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Split i Šibenik?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Split i Šibenik pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva, Autotrans i Samoborcek.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Split - Šibenik?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Split - Šibenik ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Split Šibenik opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Split - Šibenik na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Split - Šibenik

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Split i Šibenik

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Split i iz grada Šibenik. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.