Autobus Vodice → Pirovac

Svi autobusi na relaciji Vodice - Pirovac: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Vodice do grada Pirovac

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Vodice do grada Pirovac raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva, Autotrans ili FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 3 €
sutra
od 2 €
srijeda
od 3 €
četvrtak
od 3 €
petak
subota
od 3 €
nedjelja
od 3 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    0h 10m
    04:50
    Vodice
    05:00
    Pirovac
    Samoborcek
    Economy
    3 €
  • Samoborcek
    0h 15m
    15:50
    Vodice
    16:05
    Pirovac
    Samoborcek
    Economy
    3 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    0h 10m
    12:05
    Vodice
    12:15
    Pirovac
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    3 €
  • Autotrans
    0h 13m
    11:16
    Vodice
    Autobusna postaja
    11:29
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    3 €
  • Autotrans
    0h 12m
    13:17
    Vodice
    Autobusna postaja
    13:29
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    3 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    0h 9m
    13:17
    Vodice
    13:26
    Pirovac
    Arriva
    Economy
    2 €
  • Samoborcek
    0h 10m
    04:50
    Vodice
    05:00
    Pirovac
    Samoborcek
    Economy
    3 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    0h 10m
    12:05
    Vodice
    12:15
    Pirovac
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    3 €
  • Autotrans
    0h 12m
    14:51
    Vodice
    Autobusna postaja
    15:03
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    3 €
  • FlixBus
    0h 12m
    07:16
    Vodice
    Autobusna postaja
    07:28
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    0h 10m
    04:50
    Vodice
    05:00
    Pirovac
    Samoborcek
    Economy
    3 €
  • Samoborcek
    0h 15m
    15:50
    Vodice
    16:05
    Pirovac
    Samoborcek
    Economy
    3 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    0h 10m
    12:05
    Vodice
    12:15
    Pirovac
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    3 €
  • Autotrans
    0h 13m
    11:16
    Vodice
    Autobusna postaja
    11:29
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    3 €
  • Autotrans
    0h 12m
    13:17
    Vodice
    Autobusna postaja
    13:29
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    3 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    0h 10m
    04:50
    Vodice
    05:00
    Pirovac
    Samoborcek
    Economy
    3 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    0h 10m
    12:05
    Vodice
    12:15
    Pirovac
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    3 €
  • Autotrans
    0h 13m
    11:16
    Vodice
    Autobusna postaja
    11:29
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    3 €
  • Arriva
    0h 12m
    20:52
    Vodice
    Autobusna postaja
    21:04
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    3 €
  • FlixBus
    0h 12m
    07:16
    Vodice
    Autobusna postaja
    07:28
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    0h 13m
    11:16
    Vodice
    Autobusna postaja
    11:29
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    3 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    0h 10m
    12:05
    Vodice
    12:15
    Pirovac
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    3 €
  • Samoborcek
    0h 15m
    15:50
    Vodice
    16:05
    Pirovac
    Samoborcek
    Economy
    3 €
  • Arriva
    0h 17m
    14:51
    Vodice
    Autobusna postaja
    15:08
    Pirovac
    Prosika
    Arriva
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    0h 17m
    07:16
    Vodice
    Autobusna postaja
    07:33
    Pirovac
    Prosika
    FlixBus
    Economy
    7 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    0h 13m
    11:16
    Vodice
    Autobusna postaja
    11:29
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    3 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    0h 10m
    12:05
    Vodice
    12:15
    Pirovac
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    3 €
  • Samoborcek
    0h 15m
    15:50
    Vodice
    16:05
    Pirovac
    Samoborcek
    Economy
    3 €
  • Arriva
    0h 12m
    19:24
    Vodice
    Autobusna postaja
    19:36
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    0h 12m
    08:16
    Vodice
    Autobusna postaja
    08:28
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Vodice i Pirovac

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Vodice i Pirovac, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 16 dnevnih autobusa od grada Vodice do grada Pirovac. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 8 dnevnim autobusima između gradova Vodice i Pirovac.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 36 autobusima iz grada Vodice do grada Pirovac, dok noć vidi najmanje veza između gradova Vodice i Pirovac, s 4 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Vodice do grada Pirovac

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva, Autotrans i FlixBus koji putuju dnevno 13 puta autobusom od grada Vodice do grada Pirovac! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Vodice do grada Pirovac počevši od 2 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 2 €
Najbrži autobus 0h 9m
Najraniji autobus 04:50
Najkasniji autobus 20:52
Dnevne autobusne linije 13 Ø
Udaljenost 11,1 km
Autobusno poduzeće Arriva, Autotrans, FlixBus, Samoborcek i Autobusni Prijevoz Varazdin

Najjeftinije autobusne veze od grada Vodice do grada Pirovac

Svaki dan, 13 autobusa 5 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Vodice za grad Pirovac: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
3 €
utorak 28.05
2 €
srijeda 29.05
3 €
četvrtak 30.05
3 €
petak 31.05
2 €
subota 01.06
3 €
nedjelja 02.06
3 €
ponedjeljak 03.06
2 €
utorak 04.06
3 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Vodice do grada Pirovac

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Vodice do grada Pirovac, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 2 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Vodice do grada Pirovac. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 3 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Vodice do grada Pirovac, s 2 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 3 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Vodice do grada Pirovac

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Vodice do grada Pirovac unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Vodice do grada Pirovac, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Vodice do grada Pirovac također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Vodice i Pirovac

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Vodice i Pirovac.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Vodice do grada Pirovac

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Vodice do grada Pirovac? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Vodice do grada Pirovac? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Vodice - Pirovac

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Vodice - Pirovac?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Vodice i Pirovac košta 2 € i traje 0h 9m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Vodice - Pirovac?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 5 s rasponom cijena karata od 2 € do 7 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Pirovac.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Vodice - Pirovac?

Svaki dan na autobusnoj ruti Vodice - Pirovac prometuje otprilike 13 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Vodice prema gradu Pirovac?

Najbrži autobus iz grada Vodice prema gradu Pirovac nudi prijevoznik Arriva, a vožnja traje 0h 9m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 3 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Vodice za grad Pirovac?

Najraniji autobus koji stiže u grad Pirovac iz grada Vodice kreće u 04:50. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Vodice prema gradu Pirovac?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Vodice prema gradu Pirovac kreće u 20:52. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Vodice - Pirovac?

Na relaciji Vodice - Pirovac autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva, Autotrans i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Vodice i Pirovac?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Vodice i Pirovac pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva, Autotrans i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Vodice - Pirovac?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Vodice - Pirovac ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Vodice Pirovac opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Vodice - Pirovac na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Vodice - Pirovac

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Vodice i Pirovac

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Vodice i iz grada Pirovac. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.