Autobus Zadar → Opuzen

Svi autobusi na relaciji Zadar - Opuzen: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zadar do grada Opuzen

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zadar do grada Opuzen raznih autobusnih prijevoznika kao što je Autotrans, Arriva ili FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 25 €
sutra
nedjelja
od 25 €
ponedjeljak
od 25 €
utorak
od 30 €
srijeda
od 25 €
četvrtak
od 21 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    27 €
  • Arriva
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    30 €
  • Arriva
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    33 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Arriva
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    27 €
  • Arriva
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    27 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    27 €
  • Arriva
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    30 €
  • Arriva
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    33 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    30 €
  • Arriva
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    33 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    27 €
  • Arriva
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    30 €
  • Arriva
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    33 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    6h 49m
    10:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    16:49
    Opuzen
    Autobusna postaja
    FlixBus
    Economy
    21 €
  • Autotrans
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Arriva
    4h 51m
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:21
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    27 €
  • Arriva
    6h 19m
    13:45
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:04
    Opuzen
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    27 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zadar i Opuzen

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zadar i Opuzen, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je srijeda, s više od 6 dnevnih autobusa od grada Zadar do grada Opuzen. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova Zadar i Opuzen.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 12 autobusima iz grada Zadar do grada Opuzen, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Zadar i Opuzen, s 1 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Zadar do grada Opuzen

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Autotrans, Arriva i FlixBus koji putuju dnevno 4 puta autobusom od grada Zadar do grada Opuzen! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Opuzen počevši od 21 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 21 €
Najbrži autobus 4h 51m
Najraniji autobus 13:45
Najkasniji autobus 22:30
Dnevne autobusne linije 4 Ø
Udaljenost 224,6 km
Autobusno poduzeće Autotrans, Arriva i FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Zadar do grada Opuzen

Svaki dan, 4 autobusa 3 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zadar za grad Opuzen: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 19.04.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 15.04
utorak 16.04
srijeda 17.04
četvrtak 18.04
petak 19.04
25 €
subota 20.04
nedjelja 21.04
25 €
ponedjeljak 22.04
25 €
utorak 23.04
30 €
srijeda 24.04
25 €
četvrtak 25.04
25 €
petak 26.04
30 €
subota 27.04
25 €
nedjelja 28.04
ponedjeljak 29.04
utorak 30.04
25 €
srijeda 01.05
četvrtak 02.05
petak 03.05
subota 04.05
nedjelja 05.05
ponedjeljak 06.05
utorak 07.05
srijeda 08.05
četvrtak 09.05
petak 10.05
subota 11.05
nedjelja 12.05

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zadar do grada Opuzen

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Opuzen, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 21 €, četvrtak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zadar do grada Opuzen. Umjesto toga je utorak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 30 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zadar do grada Opuzen, s 21 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 31 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zadar do grada Opuzen

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zadar do grada Opuzen unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zadar do grada Opuzen, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zadar do grada Opuzen također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zadar do grada Opuzen

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zadar i Opuzen od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zadar i Opuzen

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zadar i Opuzen.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zadar do grada Opuzen

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zadar do grada Opuzen? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zadar do grada Opuzen? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zadar - Opuzen

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zadar - Opuzen?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zadar i Opuzen košta 21 € i traje 6h 49m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zadar - Opuzen?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 21 € do 33 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Opuzen.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zadar - Opuzen?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zadar - Opuzen prometuje otprilike 4 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zadar prema gradu Opuzen?

Najbrži autobus iz grada Zadar prema gradu Opuzen nudi prijevoznik Autotrans, a vožnja traje 4h 51m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 25 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zadar za grad Opuzen?

Najraniji autobus koji stiže u grad Opuzen iz grada Zadar kreće u 13:45. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zadar prema gradu Opuzen?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zadar prema gradu Opuzen kreće u 22:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zadar - Opuzen?

Na relaciji Zadar - Opuzen autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Autotrans, Arriva i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zadar i Opuzen?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zadar i Opuzen pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Autotrans, Arriva i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zadar - Opuzen?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zadar - Opuzen ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zadar Opuzen opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zadar - Opuzen na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zadar - Opuzen

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zadar i Opuzen

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zadar i iz grada Opuzen. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.