Autobus Zadar → Slavonski Brod

Svi autobusi na relaciji Zadar - Slavonski Brod: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Zadar do grada Slavonski Brod

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva Hrvatska, Slavonija Bus i FlixBus koji putuju dnevno 8 puta autobusom od grada Zadar do grada Slavonski Brod! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Slavonski Brod počevši od 25 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 25 €
Najbrži autobus 6h 20m
Najraniji autobus 06:30
Najkasniji autobus 22:00
Dnevne autobusne linije 8 Ø
Udaljenost 248,7 km
Autobusno poduzeće Arriva Hrvatska, Slavonija Bus, FlixBus i Arriva

Najjeftinije autobusne veze od grada Zadar do grada Slavonski Brod

Svaki dan, 8 autobusa 4 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zadar za grad Slavonski Brod: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
27 €
srijeda 28.02
27 €
četvrtak 29.02
petak 01.03
27 €
subota 02.03
30 €
nedjelja 03.03
26 €
ponedjeljak 04.03
28 €
utorak 05.03
26 €
srijeda 06.03
četvrtak 07.03
petak 08.03
subota 09.03
nedjelja 10.03
ponedjeljak 11.03
utorak 12.03
srijeda 13.03
četvrtak 14.03
petak 15.03
subota 16.03
nedjelja 17.03
ponedjeljak 18.03
utorak 19.03
srijeda 20.03
četvrtak 21.03
petak 22.03
subota 23.03
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zadar do grada Slavonski Brod

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Slavonski Brod, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 25 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Zadar do grada Slavonski Brod. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 27 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zadar do grada Slavonski Brod, s 25 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 30 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zadar do grada Slavonski Brod

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zadar do grada Slavonski Brod unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zadar do grada Slavonski Brod, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zadar do grada Slavonski Brod također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zadar do grada Slavonski Brod

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zadar do grada Slavonski Brod raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva Hrvatska, Slavonija Bus ili FlixBus za sljedeće dane.
  • Slavonija Bus
    6h 30m
    21:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:30
    Slavonski Brod
    Stanica
    Slavonija Bus
    Economy
    od 25 €
  • Slavonija Bus
    6h 30m
    21:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    03:30
    Slavonski Brod
    Stanica
    Slavonija Bus
    Economy
    od 26 €
  • Arriva Hrvatska
    6h 50m
    22:15
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    05:05
    Slavonski Brod
    Stanica
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 27 €
  • Slavonija Bus
    6h 30m
    22:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    04:30
    Slavonski Brod
    Stanica
    Slavonija Bus
    Economy
    od 27 €
  • FlixBus
    6h 20m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:50
    Slavonski Brod
    Stanica
    FlixBus
    Economy
    od 27 €
  • Arriva
    6h 50m
    22:15
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    05:05
    Slavonski Brod
    Stanica
    Arriva
    Economy
    od 27 €
  • Arriva Hrvatska
    6h 50m
    21:15
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Slavonski Brod
    Stanica
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 28 €
  • Slavonija Bus
    6h 20m
    13:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    19:50
    Slavonski Brod
    Stanica
    Slavonija Bus
    Economy
    od 29 €
  • Arriva Hrvatska
    7h 45m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    15:15
    Slavonski Brod
    Stanica
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 30 €
  • Arriva
    6h 20m
    10:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    16:50
    Slavonski Brod
    Stanica
    Arriva
    Economy
    od 30 €
  • Arriva Hrvatska
    7h 45m
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    14:15
    Slavonski Brod
    Stanica
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 31 €
  • Slavonija Bus
    6h 20m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:50
    Slavonski Brod
    Stanica
    Slavonija Bus
    Economy
    od 31 €
  • Arriva
    7h 45m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    15:15
    Slavonski Brod
    Stanica
    Arriva
    Economy
    od 31 €
  • Arriva Hrvatska
    6h 20m
    09:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    15:50
    Slavonski Brod
    Stanica
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 32 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Zadar - Slavonski Brod

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Zadar do grada Slavonski Brod, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Autotrans
    6h 50m
    22:15
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    05:05
    Slavonski Brod
    Stanica
    Autotrans
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 24.10.2023
    Economy
    od 27 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zadar i Slavonski Brod

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zadar i Slavonski Brod, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je nedjelja, s više od 14 dnevnih autobusa od grada Zadar do grada Slavonski Brod. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 3 dnevnim autobusima između gradova Zadar i Slavonski Brod.
Najprometnije doba dana je večer, s 25 autobusima iz grada Zadar do grada Slavonski Brod, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Zadar i Slavonski Brod, s 13 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zadar do grada Slavonski Brod

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zadar i Slavonski Brod od naših korisnika.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zadar do grada Slavonski Brod

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zadar do grada Slavonski Brod? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zadar do grada Slavonski Brod? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zadar - Slavonski Brod

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zadar - Slavonski Brod?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zadar i Slavonski Brod košta 25 € i traje 6h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zadar - Slavonski Brod?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 4 s rasponom cijena karata od 25 € do 32 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Slavonski Brod.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zadar - Slavonski Brod?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zadar - Slavonski Brod prometuje otprilike 8 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zadar prema gradu Slavonski Brod?

Najbrži autobus iz grada Zadar prema gradu Slavonski Brod nudi prijevoznik Slavonija Bus, a vožnja traje 6h 20m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 29 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zadar za grad Slavonski Brod?

Najraniji autobus koji stiže u grad Slavonski Brod iz grada Zadar kreće u 06:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zadar prema gradu Slavonski Brod?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zadar prema gradu Slavonski Brod kreće u 22:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zadar - Slavonski Brod?

Na relaciji Zadar - Slavonski Brod autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva Hrvatska, Slavonija Bus i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zadar i Slavonski Brod?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zadar i Slavonski Brod pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva Hrvatska, Slavonija Bus i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zadar - Slavonski Brod?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zadar - Slavonski Brod ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zadar Slavonski Brod opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zadar - Slavonski Brod na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zadar - Slavonski Brod

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zadar i Slavonski Brod

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zadar i iz grada Slavonski Brod. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.