Autobusne linije Aachen do Frankfurt na Majni i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Frankfurt na Majni do Aachen i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Aachen do Frankfurt na Majni

Povoljniji autobusni prijevoz14,79 kn
Najbrži autobus3h 35m
Najraniji autobus1:55
Najkasniji autobus18:45
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost198,3 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, FlixBus, Eurolines Germany, CROATIA BUS d.o.o.

Najjeftinije autobusne linije od Aachen do Frankfurt na Majni grada.

Danas
Sutra
od 119,42 kn
08.08
od 119,42 kn
09.08
od 104,48 kn
10.08
11.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    11:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Trajanju 5h 35m
    16:35
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od14,79 kn
  • BlaBlaBus
    10:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Trajanju 4h 35m
    14:35
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od59,60 kn
  • BlaBlaBus
    10:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Trajanju 6h 35m
    16:35
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od59,60 kn
  • BlaBlaBus
    10:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Trajanju 4h 10m
    14:10
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od59,60 kn
  • FlixBus
    1:55
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Trajanju 4h 15m
    6:10
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od104,48 kn
  • Eurolines Germany
    18:45
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Trajanju 3h 35m
    22:20
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od112,03 kn
  • FlixBus
    16:40
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Trajanju 4h 0m
    20:40
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od119,42 kn
  • FlixBus
    12:25
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Trajanju 4h 10m
    16:35
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od119,42 kn
  • FlixBus
    18:20
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Trajanju 4h 10m
    22:30
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od119,42 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    7:25
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Trajanju 4h 5m
    11:30
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od149,37 kn

Najbolje željezničke veze od Aachen prema Frankfurt na Majni.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    20:51
    Aachen
    Trajanju 4h 3m
    0:54
    Frankfurt na Majni
    od200,90 kn
  • Deutsche Bahn
    20:51
    Aachen
    Trajanju 3h 56m
    0:47
    Frankfurt na Majni
    od245,71 kn

Najbolji carshare od Aachen prema Frankfurt na Majni.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    17:40
    Aachen
    Trajanju 3h 0m
    20:40
    Frankfurt na Majni
    od74,68 kn
  • BlaBlaCar
    10:30
    Aachen
    Trajanju 3h 40m
    14:10
    Frankfurt na Majni
    od89,62 kn
  • Movacar
    10:00
    Aachen
    Trajanju 2h 34m
    12:34
    Frankfurt na Majni
    od424,51 kn
  • Movacar
    11:00
    Aachen
    Trajanju 2h 34m
    13:34
    Frankfurt na Majni
    od424,51 kn

Najjeftinije autobusne linije od Frankfurt na Majni do Aachen grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    14:35
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 5h 40m
    20:15
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    od14,79 kn
  • BlaBlaBus
    16:00
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 4h 15m
    20:15
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    od14,79 kn
  • BlaBlaBus
    11:00
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 6h 55m
    17:55
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    od59,60 kn
  • Eurolines Germany
    6:00
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 4h 0m
    10:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    od74,68 kn
  • FlixBus
    23:30
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    Trajanju 4h 15m
    3:45
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    od104,48 kn
  • FlixBus
    7:15
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    Trajanju 4h 15m
    11:30
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    od134,36 kn
  • FlixBus
    9:55
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    Trajanju 4h 5m
    14:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    od134,36 kn
  • FlixBus
    11:35
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    Trajanju 3h 55m
    15:30
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    od134,36 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    8:45
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    Trajanju 4h 30m
    13:15
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    od149,37 kn

Najbolje željezničke veze od Frankfurt na Majni prema Aachen.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    5:42
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 4h 2m
    9:44
    Aachen
    od200,90 kn
  • Deutsche Bahn
    6:29
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 1h 47m
    8:16
    Aachen
    od238,25 kn

Najbolji carshare od Frankfurt na Majni prema Aachen.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    7:20
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 50m
    10:10
    Aachen
    od82,15 kn
  • BlaBlaCar
    16:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 50m
    18:50
    Aachen
    od89,62 kn
  • Movacar
    16:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 34m
    18:34
    Aachen
    od424,51 kn
  • Movacar
    17:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 34m
    19:34
    Aachen
    od424,51 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Aachen - Frankfurt na Majni ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Aachen - Frankfurt na Majni te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Frankfurt na Majni - Aachen za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Aachen i Frankfurt na Majni, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Frankfurt na Majni do alternativnih odredišta iz mjesta Aachen, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Aachen i Frankfurt na Majni.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Aachen i odredište Frankfurt na Majni. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Frankfurt na Majni do mjesta Aachen, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Frankfurt na Majni - Aachen.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Aachen - Frankfurt na Majni prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Aachen - Frankfurt na Majni.

Autobusne postaje u Aachen i Frankfurt na Majni

Kolodvori
Diesterwegplatz , 60594 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Kasseler Str. , 60486 Frankfurt na Majni (Njemačka)
60433 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Am Hauptbahnhof , 60329 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Mannheimer Str 6, 60329 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Stuttgarter Str. , 60329 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Pforzheimer Str. , 60329 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Mainzer Landstraße 581 , 65933 Frankfurt na Majni (Njemačka)
65929 Frankfurt na Majni (Njemačka)
60528 Frankfurt na Majni (Njemačka)
60314 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Baruch-Baschwitz-Platz, 60489 Frankfurt am Main , Frankfurt na Majni (Njemačka)
65931 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Frankfurt na Majni (Njemačka)
60528 Frankfurt na Majni (Njemačka)

U usporedbi

33,98 kn
39,21 kn
Aachen
Frankfurt na Majni
Taksi vožnja je u Aachen 14% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.
19,42 kn
20,91 kn
Aachen
Frankfurt na Majni
Autobusna karta je u Aachen 8% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.
22,41 kn
28,01 kn
Aachen
Frankfurt na Majni
Veliko pivo je u Aachen 20% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.
2,50 kn
4,53 kn
Aachen
Frankfurt na Majni
Boca vode je u Aachen 45% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.
42,32 kn
80,91 kn
Aachen
Frankfurt na Majni
Glavno jelo je u Aachen 48% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.