Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Dubrovnik → Brist od 13 €

Usporedi 4 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Dubrovnik do grada Brist

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Dubrovnik do grada Brist raznih autobusnih prijevoznika kao što je Nomago, Autotrans ili FlixBus za sljedeće dane.
danas
sutra
od 15 €
nedjelja
od 15 €
ponedjeljak
utorak
od 13 €
srijeda
četvrtak

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    2h 11m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    10:11
    Brist
    D8
    Autotrans
    Economy
    15 €
  • Nomago
    2h 26m
    14:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    16:41
    Brist
    D8
    Nomago
    Economy
    21 €
  • Nomago
    2h 28m
    14:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    16:43
    Brist
    Podaca
    Nomago
    Economy
    21 €
  • Nomago
    2h 26m
    10:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    12:26
    Brist
    D8
    Nomago
    Economy
    25 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    2h 11m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    10:11
    Brist
    D8
    Autotrans
    Economy
    15 €
  • Autotrans
    2h 18m
    09:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    11:18
    Brist
    D8
    Autotrans
    Economy
    15 €
  • Autotrans
    2h 11m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    10:11
    Brist
    D8
    Autotrans
    Economy
    19 €
  • Autotrans
    2h 18m
    09:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    11:18
    Brist
    D8
    Autotrans
    Economy
    19 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 34m
    11:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    13:34
    Brist
    Podaca
    FlixBus
    Economy
    13 €
  • Autotrans
    2h 11m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    10:11
    Brist
    D8
    Autotrans
    Economy
    15 €
  • Arriva
    2h 11m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    10:11
    Brist
    D8
    Arriva
    Economy
    18 €
  • Nomago
    2h 14m
    14:29
    Dubrovnik
    16:43
    Brist
    Podaca
    Nomago
    Economy
    19 €
  • Nomago
    2h 12m
    14:29
    Dubrovnik
    16:41
    Brist
    D8
    Nomago
    Economy
    19 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Dubrovnik i Brist

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Dubrovnik i Brist, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je utorak, s više od 11 dnevnih autobusa od grada Dubrovnik do grada Brist. Umjesto toga nedjelja ima najmanje veza, sa samo 4 dnevnim autobusima između gradova Dubrovnik i Brist.
Najprometnije doba dana je jutro, s 13 autobusima iz grada Dubrovnik do grada Brist, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova Dubrovnik i Brist, s 7 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Dubrovnik do grada Brist

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Nomago, Autotrans i FlixBus koji putuju dnevno 6 puta autobusom od grada Dubrovnik do grada Brist! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Dubrovnik do grada Brist počevši od 13 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 13 €
Najbrži autobus 2h 11m
Najraniji autobus 08:00
Najkasniji autobus 14:29
Dnevne autobusne linije 6 Ø
Udaljenost 81,6 km
Autobusno poduzeće Nomago, Autotrans, FlixBus i Arriva

Najjeftinije autobusne veze od grada Dubrovnik do grada Brist

Svaki dan, 6 autobusa 4 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Dubrovnik za grad Brist: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 12.07.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 08.07
utorak 09.07
srijeda 10.07
četvrtak 11.07
petak 12.07
subota 13.07
15 €
nedjelja 14.07
15 €
ponedjeljak 15.07
utorak 16.07
15 €
srijeda 17.07
četvrtak 18.07
petak 19.07
subota 20.07
nedjelja 21.07
ponedjeljak 22.07
utorak 23.07
srijeda 24.07
15 €
četvrtak 25.07
petak 26.07
subota 27.07
nedjelja 28.07
ponedjeljak 29.07
utorak 30.07
srijeda 31.07
četvrtak 01.08
15 €
petak 02.08
subota 03.08
nedjelja 04.08

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Dubrovnik do grada Brist

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Dubrovnik do grada Brist, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 13 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Dubrovnik do grada Brist. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 15 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Dubrovnik do grada Brist, s 13 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 19 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Dubrovnik do grada Brist

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Dubrovnik do grada Brist unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Dubrovnik do grada Brist, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Dubrovnik do grada Brist također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Dubrovnik i Brist

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Dubrovnik i Brist.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Dubrovnik do grada Brist

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Dubrovnik do grada Brist? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Dubrovnik do grada Brist? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Dubrovnik - Brist

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Dubrovnik - Brist?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Dubrovnik i Brist košta 13 € i traje 2h 34m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Dubrovnik - Brist?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 4 s rasponom cijena karata od 13 € do 26 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Brist.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Dubrovnik - Brist?

Svaki dan na autobusnoj ruti Dubrovnik - Brist prometuje otprilike 6 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Dubrovnik prema gradu Brist?

Najbrži autobus iz grada Dubrovnik prema gradu Brist nudi prijevoznik Autotrans, a vožnja traje 2h 11m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 15 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Dubrovnik za grad Brist?

Najraniji autobus koji stiže u grad Brist iz grada Dubrovnik kreće u 08:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Dubrovnik prema gradu Brist?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Dubrovnik prema gradu Brist kreće u 14:29. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Dubrovnik - Brist?

Na relaciji Dubrovnik - Brist autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Nomago, Autotrans i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Dubrovnik i Brist?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Dubrovnik i Brist pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Nomago, Autotrans i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Dubrovnik - Brist?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Dubrovnik - Brist ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Dubrovnik Brist opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Dubrovnik - Brist na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Dubrovnik - Brist

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Dubrovnik i Brist

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Dubrovnik i iz grada Brist. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.