Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

✈ Autobus Ljubljana → Zračna luka Zagreb (ZAG)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Ljubljana i mjesta Zračna luka Zagreb: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti za sljedeće dane.
danas
od 30 €
sutra
od 45 €
nedjelja
od 30 €
ponedjeljak
od 31 €
utorak
od 33 €
srijeda
četvrtak
od 30 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 0m
    10:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    12:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    30 €
  • GoOpti
    2h 0m
    15:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    17:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    30 €
  • GoOpti
    2h 0m
    00:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    02:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    01:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    03:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    02:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    04:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 0m
    00:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    02:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    01:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    03:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    01:45
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    03:45
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    02:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    04:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    03:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    05:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 0m
    15:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    17:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    30 €
  • GoOpti
    2h 0m
    15:30
    Ljubljana
    17:30
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    31 €
  • GoOpti
    2h 30m
    16:00
    Ljubljana
    18:30
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    31 €
  • GoOpti
    2h 15m
    16:00
    Ljubljana
    18:15
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    31 €
  • GoOpti
    2h 15m
    16:00
    Ljubljana
    18:15
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    37 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 0m
    01:20
    Ljubljana
    central station
    03:20
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    31 €
  • GoOpti
    2h 0m
    06:00
    Ljubljana
    central station
    08:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    31 €
  • GoOpti
    2h 0m
    09:00
    Ljubljana
    central station
    11:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    31 €
  • GoOpti
    2h 0m
    01:20
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    03:20
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    33 €
  • GoOpti
    2h 0m
    02:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    04:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    33 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 0m
    07:45
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    09:45
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    33 €
  • GoOpti
    2h 0m
    01:15
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    03:15
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    02:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    04:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    09:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    11:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    10:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    12:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 0m
    12:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    30 €
  • GoOpti
    2h 0m
    21:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    23:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    30 €
  • GoOpti
    2h 0m
    00:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    02:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    00:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    02:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    2h 0m
    01:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    03:00
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    45 €

Učestalost autobusnih veza između grada Ljubljana i mjesta Zračna luka Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Ljubljana i mjesta Zračna luka Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je nedjelja, s više od 228 dnevnih autobusa od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb. Umjesto toga četvrtak ima najmanje veza, sa samo 27 dnevnim autobusima između grada Ljubljana i mjesta Zračna luka Zagreb.
Najprometnije doba dana je jutro, s 115 autobusima iz grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb, dok večer vidi najmanje veza između grada Ljubljana i mjesta Zračna luka Zagreb, s 111 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb (ZAG)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti koji dnevno putuju 75 puta autobusom od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb počevši od 30 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 30 €
Najbrži autobus 2h 0m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:00
Dnevne autobusne linije 75 Ø
Udaljenost 125,9 km
Autobusno poduzeće GoOpti

Najjeftinije autobusne veze od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb

Svaki dan, 75 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 12.07.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 08.07
utorak 09.07
srijeda 10.07
četvrtak 11.07
petak 12.07
30 €
subota 13.07
45 €
nedjelja 14.07
30 €
ponedjeljak 15.07
33 €
utorak 16.07
33 €
srijeda 17.07
četvrtak 18.07
30 €
petak 19.07
34 €
subota 20.07
46 €
nedjelja 21.07
30 €
ponedjeljak 22.07
33 €
utorak 23.07
srijeda 24.07
32 €
četvrtak 25.07
30 €
petak 26.07
30 €
subota 27.07
31 €
nedjelja 28.07
ponedjeljak 29.07
30 €
utorak 30.07
45 €
srijeda 31.07
31 €
četvrtak 01.08
31 €
petak 02.08
45 €
subota 03.08
nedjelja 04.08

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 30 €, četvrtak je najjeftiniji dan za autobus od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 45 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb, s 30 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 31 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusne tvrtke između grada Ljubljana i mjesta Zračna luka Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Ljubljana i u blizini mjesta Zračna luka Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Ljubljana i u blizini mjesta Zračna luka Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Ljubljana - Zračna luka Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Ljubljana - Zračna luka Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Ljubljana i mjesta Zračna luka Zagreb košta 30 € i traje 2h 0m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Ljubljana - Zračna luka Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 30 € do 65 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Ljubljana - Zračna luka Zagreb?

Svaki dan autobusnu rutu Ljubljana - Zračna luka Zagreb prometuje otprilike 75 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Ljubljana prema mjestu Zračna luka Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Ljubljana prema mjestu Zračna luka Zagreb nudi prijevoznik GoOpti, a vožnja traje 2h 0m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 45 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Ljubljana do mjesta Zračna luka Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Zagreb iz grada Ljubljana kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Ljubljana prema mjestu Zračna luka Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Ljubljana prema mjestu Zračna luka Zagreb kreće u 23:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Ljubljana - Zračna luka Zagreb?

Na relaciji Ljubljana - Zračna luka Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Ljubljana i mjesta Zračna luka Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Ljubljana i mjesta Zračna luka Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Ljubljana - Zračna luka Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Ljubljana - Zračna luka Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Ljubljana Zračna luka Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Ljubljana - Zračna luka Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Ljubljana - Zračna luka Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz grada Ljubljana i od mjesta Zračna luka Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Ljubljana i od mjesta Zračna luka Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.