✈ Autobus Osijek → Zračna luka Frankfurt na Majni (FRA)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Osijek i mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 77 €
sutra
srijeda
četvrtak
od 81 €
petak
od 91 €
subota
od 101 €
nedjelja
od 74 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    21h 45m
    12:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    09:45
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    77 €
  • FlixBus
    26h 40m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    00:40
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    77 €
  • FlixBus
    24h 25m
    16:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    16:25
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    84 €
  • FlixBus
    22h 10m
    15:45
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    13:55
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    89 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    25h 35m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    23:35
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    81 €
  • FlixBus
    21h 45m
    12:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    09:45
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    89 €
  • FlixBus
    24h 25m
    16:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    16:25
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    91 €
  • FlixBus
    22h 10m
    15:45
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    13:55
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    110 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    24h 25m
    16:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    16:25
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    91 €
  • FlixBus
    25h 35m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    23:35
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    104 €
  • FlixBus
    21h 45m
    12:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    09:45
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    119 €
  • FlixBus
    22h 10m
    15:45
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    13:55
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    119 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    21h 45m
    12:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    09:45
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    101 €
  • FlixBus
    25h 35m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    23:35
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    138 €
  • FlixBus
    22h 10m
    15:45
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    13:55
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    146 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    25h 35m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    23:35
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    74 €
  • FlixBus
    21h 45m
    12:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    09:45
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    80 €
  • FlixBus
    24h 25m
    16:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    16:25
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    80 €
  • FlixBus
    22h 10m
    15:45
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    13:55
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    FlixBus
    Economy
    144 €

Učestalost autobusnih veza između grada Osijek i mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Osijek i mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 4 dnevnih autobusa od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 3 dnevnim autobusima između grada Osijek i mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 14 autobusima iz grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni, dok večer vidi najmanje veza između grada Osijek i mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni, s 5 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni (FRA)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 3 puta autobusom od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni počevši od 74 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 74 €
Najbrži autobus 21h 45m
Najraniji autobus 12:00
Najkasniji autobus 22:00
Dnevne autobusne linije 3 Ø
Udaljenost 905,1 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni

Svaki dan, 3 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
71 €
utorak 28.05
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
81 €
petak 31.05
91 €
subota 01.06
86 €
nedjelja 02.06
74 €
ponedjeljak 03.06
59 €
utorak 04.06
49 €
srijeda 05.06
57 €
četvrtak 06.06
52 €
petak 07.06
61 €
subota 08.06
46 €
nedjelja 09.06
51 €
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
49 €
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
51 €
petak 14.06
subota 15.06
59 €
nedjelja 16.06
59 €
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
62 €
subota 22.06
66 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 74 €, nedjelja je najjeftiniji dan za autobus od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 101 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni, s 74 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 77 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni

Ovo su najčešće bukirane autobusne tvrtke između grada Osijek i mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Osijek i u blizini mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Osijek i u blizini mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Osijek i mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni košta 74 € i traje 1h 35m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 74 € do 146 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni?

Svaki dan autobusnu rutu Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni prometuje otprilike 3 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Osijek prema mjestu Zračna luka Frankfurt na Majni?

Najbrži autobus iz grada Osijek prema mjestu Zračna luka Frankfurt na Majni nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 21h 45m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 77 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Osijek do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni iz grada Osijek kreće u 12:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Osijek prema mjestu Zračna luka Frankfurt na Majni?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Osijek prema mjestu Zračna luka Frankfurt na Majni kreće u 22:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni?

Na relaciji Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Osijek i mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Osijek i mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Osijek Zračna luka Frankfurt na Majni opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Osijek - Zračna luka Frankfurt na Majni

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz grada Osijek i od mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Osijek i od mjesta Zračna luka Frankfurt na Majni. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.