Autobus Rijeka → Dresden

Svi autobusi na relaciji Rijeka - Dresden: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Rijeka do grada Dresden

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Rijeka do grada Dresden raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
sutra
od 47 €
srijeda
četvrtak
od 53 €
petak
subota
od 53 €
nedjelja
od 65 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    24h 50m
    10:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    11:25
    Dresden
    Neustadt Željeznička Stanica
    FlixBus
    Economy
    47 €
  • FlixBus
    24h 55m
    16:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    17:25
    Dresden
    Neustadt Željeznička Stanica
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    16h 20m
    10:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:55
    Dresden
    Reitbahnstraße Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    55 €
  • FlixBus
    22h 35m
    22:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    21:30
    Dresden
    Neustadt Željeznička Stanica
    FlixBus
    Economy
    69 €
  • FlixBus
    16h 55m
    22:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    15:50
    Dresden
    Reitbahnstraße Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    75 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    26h 30m
    20:50
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    23:20
    Dresden
    FlixBus
    Economy
    53 €
  • FlixBus
    26h 37m
    20:50
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    23:27
    Dresden
    FlixBus
    Economy
    53 €
  • FlixBus
    18h 40m
    16:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    11:00
    Dresden
    Reitbahnstraße Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    54 €
  • FlixBus
    24h 55m
    16:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    17:25
    Dresden
    Neustadt Željeznička Stanica
    FlixBus
    Economy
    64 €
  • FlixBus
    22h 10m
    04:25
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:35
    Dresden
    Neustadt Željeznička Stanica
    FlixBus
    Economy
    68 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    24h 50m
    10:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    11:25
    Dresden
    Neustadt Željeznička Stanica
    FlixBus
    Economy
    53 €
  • FlixBus
    16h 20m
    10:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:55
    Dresden
    Reitbahnstraße Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    55 €
  • FlixBus
    15h 55m
    07:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    23:30
    Dresden
    Reitbahnstraße Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    58 €
  • FlixBus
    18h 40m
    16:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    11:00
    Dresden
    Reitbahnstraße Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    84 €
  • FlixBus
    24h 50m
    16:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    17:20
    Dresden
    Neustadt Željeznička Stanica
    FlixBus
    Economy
    102 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    15h 40m
    23:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    15:00
    Dresden
    Reitbahnstraße Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    65 €
  • FlixBus
    23h 10m
    23:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    22:30
    Dresden
    Neustadt Željeznička Stanica
    FlixBus
    Economy
    67 €
  • FlixBus
    18h 10m
    16:25
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:35
    Dresden
    Reitbahnstraße Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    96 €
  • FlixBus
    24h 55m
    16:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    17:25
    Dresden
    Neustadt Željeznička Stanica
    FlixBus
    Economy
    97 €
  • FlixBus
    16h 20m
    10:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:55
    Dresden
    Reitbahnstraße Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    100 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Rijeka i Dresden

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Rijeka i Dresden, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je subota, s više od 11 dnevnih autobusa od grada Rijeka do grada Dresden. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 5 dnevnim autobusima između gradova Rijeka i Dresden.
Najprometnije doba dana je večer, s 14 autobusima iz grada Rijeka do grada Dresden, dok noć vidi najmanje veza između gradova Rijeka i Dresden, s 2 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Rijeka do grada Dresden

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji putuju dnevno 8 puta autobusom od grada Rijeka do grada Dresden! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Dresden počevši od 47 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 47 €
Najbrži autobus 15h 40m
Najraniji autobus 10:35
Najkasniji autobus 23:20
Dnevne autobusne linije 8 Ø
Udaljenost 638,5 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Rijeka do grada Dresden

Svaki dan, 8 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Rijeka za grad Dresden: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
utorak 28.05
47 €
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
53 €
petak 31.05
subota 01.06
53 €
nedjelja 02.06
62 €
ponedjeljak 03.06
utorak 04.06
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
58 €
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Rijeka do grada Dresden

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Dresden, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 47 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Rijeka do grada Dresden. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 65 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Rijeka do grada Dresden, s 47 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 68 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Rijeka do grada Dresden

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Rijeka do grada Dresden unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Rijeka do grada Dresden, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Rijeka do grada Dresden također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Rijeka i Dresden

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Rijeka i Dresden.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Rijeka do grada Dresden

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Rijeka do grada Dresden? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Rijeka do grada Dresden? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Rijeka - Dresden

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Rijeka - Dresden?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Rijeka i Dresden košta 47 € i traje 0h 50m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Rijeka - Dresden?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 47 € do 130 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Dresden.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Rijeka - Dresden?

Svaki dan na autobusnoj ruti Rijeka - Dresden prometuje otprilike 8 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Rijeka prema gradu Dresden?

Najbrži autobus iz grada Rijeka prema gradu Dresden nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 15h 40m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 105 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Rijeka za grad Dresden?

Najraniji autobus koji stiže u grad Dresden iz grada Rijeka kreće u 10:35. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Rijeka prema gradu Dresden?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Rijeka prema gradu Dresden kreće u 23:20. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Rijeka - Dresden?

Na relaciji Rijeka - Dresden autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Rijeka i Dresden?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Rijeka i Dresden pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Rijeka - Dresden?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Rijeka - Dresden ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Rijeka Dresden opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Rijeka - Dresden na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Rijeka - Dresden

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Rijeka i Dresden

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Rijeka i iz grada Dresden. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.