Autobus Rijeka → Salzburg

Svi autobusi na relaciji Rijeka - Salzburg: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Rijeka do grada Salzburg

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Rijeka do grada Salzburg raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 50 €
sutra
od 70 €
srijeda
od 40 €
četvrtak
od 40 €
petak
od 47 €
subota
od 47 €
nedjelja
od 70 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    6h 30m
    04:25
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:55
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    5h 51m
    22:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:46
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    5h 51m
    22:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:46
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 15m
    10:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:15
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    40 €
  • FlixBus
    7h 55m
    16:15
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    00:10
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    44 €
  • FlixBus
    5h 51m
    22:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:46
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    60 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    6h 30m
    04:25
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:55
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    40 €
  • FlixBus
    7h 55m
    16:15
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    00:10
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    57 €
  • FlixBus
    8h 15m
    10:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:15
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €
  • FlixBus
    5h 51m
    22:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:46
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 55m
    16:15
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    00:10
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    47 €
  • FlixBus
    8h 15m
    10:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:15
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €
  • FlixBus
    5h 51m
    22:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:46
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 55m
    16:15
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    00:10
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    47 €
  • FlixBus
    8h 15m
    10:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:15
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    6h 30m
    04:25
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:55
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €
  • FlixBus
    5h 51m
    22:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:46
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 15m
    10:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:15
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €
  • FlixBus
    7h 45m
    16:25
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    00:10
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €
  • FlixBus
    5h 51m
    22:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:46
    Salzburg
    P+R South
    FlixBus
    Economy
    70 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Rijeka i Salzburg

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Rijeka i Salzburg, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 4 dnevnih autobusa od grada Rijeka do grada Salzburg. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 1 dnevnim autobusima između gradova Rijeka i Salzburg.
Najprometnije doba dana je večer, s 7 autobusima iz grada Rijeka do grada Salzburg, dok noć vidi najmanje veza između gradova Rijeka i Salzburg, s 3 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Rijeka do grada Salzburg

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 2 puta autobusom od grada Rijeka do grada Salzburg! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Salzburg počevši od 40 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 40 €
Najbrži autobus 5h 51m
Najraniji autobus 04:25
Najkasniji autobus 22:55
Dnevne autobusne linije 2 Ø
Udaljenost 295,7 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Rijeka do grada Salzburg

Svaki dan, 2 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Rijeka za grad Salzburg: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
50 €
utorak 28.05
70 €
srijeda 29.05
40 €
četvrtak 30.05
40 €
petak 31.05
47 €
subota 01.06
47 €
nedjelja 02.06
70 €
ponedjeljak 03.06
25 €
utorak 04.06
25 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
25 €
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
25 €
ponedjeljak 10.06
25 €
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
34 €
subota 15.06
30 €
nedjelja 16.06
30 €
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Rijeka do grada Salzburg

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Salzburg, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 40 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Rijeka do grada Salzburg. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 70 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Rijeka do grada Salzburg, s 40 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 60 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Rijeka do grada Salzburg

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Rijeka do grada Salzburg unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Rijeka do grada Salzburg, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Rijeka do grada Salzburg također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Rijeka do grada Salzburg

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Rijeka i Salzburg od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Rijeka i Salzburg

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Rijeka i gradu Salzburg.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Rijeka do grada Salzburg

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Rijeka do grada Salzburg? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Rijeka do grada Salzburg? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Rijeka - Salzburg

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Rijeka - Salzburg?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Rijeka i Salzburg košta 40 € i traje 8h 15m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Rijeka - Salzburg?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 40 € do 70 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Salzburg.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Rijeka - Salzburg?

Svaki dan na autobusnj ruti Rijeka - Salzburg prometuje otprilike 2 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Rijeka prema gradu Salzburg?

Najbrži autobus iz grada Rijeka prema gradu Salzburg nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 5h 51m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 70 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Rijeka za grad Salzburg?

Najraniji autobus koji stiže u grad Salzburg iz grada Rijeka kreće u 04:25. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Rijeka prema gradu Salzburg?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Rijeka prema gradu Salzburg kreće u 22:55. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Rijeka - Salzburg?

Na relaciji Rijeka - Salzburg autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Rijeka i Salzburg?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Rijeka i Salzburg pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Rijeka - Salzburg?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Rijeka - Salzburg ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Rijeka Salzburg opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Rijeka - Salzburg na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Rijeka do Salzburg

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Rijeka i Salzburg

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Rijeka i iz grada Salzburg. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.