✈ Autobus Rijeka → Zračna luka Treviso (TSF)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Treviso: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti za sljedeće dane.
danas
od 80 €
sutra
od 80 €
srijeda
četvrtak
od 50 €
petak
subota
od 88 €
nedjelja
od 88 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    3h 30m
    12:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    15:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    3h 30m
    13:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    16:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    3h 30m
    14:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    17:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    3h 30m
    15:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    3h 30m
    04:45
    Rijeka
    08:15
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    80 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    3h 30m
    03:30
    Rijeka
    07:00
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    3h 30m
    03:30
    Rijeka
    07:00
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    3h 45m
    03:30
    Rijeka
    07:15
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    3h 30m
    03:30
    Rijeka
    07:00
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    3h 30m
    03:30
    Rijeka
    07:00
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    80 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    3h 30m
    05:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    08:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    50 €
  • GoOpti
    3h 30m
    17:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    20:50
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    3h 30m
    18:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    21:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    3h 30m
    23:50
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    03:20
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    88 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    3h 30m
    11:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    15:15
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    3h 30m
    12:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    15:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    3h 30m
    00:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    03:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    208 €
  • GoOpti
    3h 30m
    01:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    208 €
  • GoOpti
    3h 30m
    02:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    05:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    208 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    3h 30m
    11:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    15:05
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    3h 30m
    12:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    15:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    3h 30m
    17:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    21:05
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    3h 30m
    18:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    21:30
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    3h 30m
    23:15
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:45
    Zračna luka Treviso
    Zračna luka Treviso
    GoOpti
    Economy
    88 €

Učestalost autobusnih veza između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Treviso

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Treviso, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 172 dnevnih autobusa od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso. Umjesto toga četvrtak ima najmanje veza, sa samo 4 dnevnim autobusima između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Treviso.
Najprometnije doba dana je noć, s 101 autobusima iz grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso, dok poslijepodne vidi najmanje veza između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Treviso, s 92 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso (TSF)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti koji dnevno putuju 77 puta autobusom od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso počevši od 50 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 50 €
Najbrži autobus 3h 25m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:15
Dnevne autobusne linije 77 Ø
Udaljenost 178,3 km
Autobusno poduzeće GoOpti

Najjeftinije autobusne veze od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso

Svaki dan, 77 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
80 €
utorak 28.05
80 €
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
50 €
petak 31.05
subota 01.06
82 €
nedjelja 02.06
88 €
ponedjeljak 03.06
80 €
utorak 04.06
88 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 50 €, četvrtak je najjeftiniji dan za autobus od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 88 €.
noć je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso, s 50 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 80 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso

Ovo su najčešće bukirane autobusne tvrtke između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Treviso od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Rijeka i u blizini mjesta Zračna luka Treviso

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Rijeka i u blizini mjesta Zračna luka Treviso.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Rijeka - Zračna luka Treviso

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Rijeka - Zračna luka Treviso?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Treviso košta 50 € i traje 3h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Rijeka - Zračna luka Treviso?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 50 € do 216 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Treviso.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Rijeka - Zračna luka Treviso?

Svaki dan autobusnu rutu Rijeka - Zračna luka Treviso prometuje otprilike 77 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Treviso?

Najbrži autobus iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Treviso nudi prijevoznik GoOpti, a vožnja traje 3h 25m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 180 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Rijeka do mjesta Zračna luka Treviso?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Treviso iz grada Rijeka kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Treviso?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Treviso kreće u 23:15. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Rijeka - Zračna luka Treviso?

Na relaciji Rijeka - Zračna luka Treviso autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Treviso?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Treviso pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Rijeka - Zračna luka Treviso?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Rijeka - Zračna luka Treviso ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Rijeka Zračna luka Treviso opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Rijeka - Zračna luka Treviso na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Rijeka - Zračna luka Treviso

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz grada Rijeka i od mjesta Zračna luka Treviso

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Rijeka i od mjesta Zračna luka Treviso. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.