✈ Autobus Rijeka → Zračna luka Trst (TRS)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Trst: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti za sljedeće dane.
danas
od 82 €
sutra
od 82 €
srijeda
od 80 €
četvrtak
od 80 €
petak
subota
od 88 €
nedjelja
od 88 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    00:00
    Rijeka
    02:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    82 €
  • GoOpti
    2h 15m
    01:00
    Rijeka
    03:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    82 €
  • GoOpti
    2h 15m
    12:00
    Rijeka
    14:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    82 €
  • GoOpti
    2h 15m
    13:00
    Rijeka
    15:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    82 €
  • GoOpti
    2h 15m
    14:00
    Rijeka
    16:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    82 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    03:30
    Rijeka
    05:45
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    82 €
  • GoOpti
    1h 45m
    03:30
    Rijeka
    05:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    82 €
  • GoOpti
    1h 45m
    04:00
    Rijeka
    05:45
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    82 €
  • GoOpti
    1h 45m
    05:00
    Rijeka
    06:45
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    82 €
  • GoOpti
    1h 45m
    06:00
    Rijeka
    07:45
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    82 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    03:00
    Rijeka
    05:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    1h 45m
    03:00
    Rijeka
    04:45
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    2h 15m
    04:00
    Rijeka
    06:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    1h 45m
    04:00
    Rijeka
    05:45
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    2h 15m
    05:00
    Rijeka
    07:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    80 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    02:15
    Rijeka
    04:30
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    1h 45m
    02:15
    Rijeka
    04:00
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    2h 15m
    03:00
    Rijeka
    05:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    1h 45m
    03:00
    Rijeka
    04:45
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    80 €
  • GoOpti
    2h 15m
    04:00
    Rijeka
    06:15
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    80 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    11:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    14:00
    Zračna luka Trst
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    2h 15m
    12:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    14:15
    Zračna luka Trst
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    2h 15m
    00:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:15
    Zračna luka Trst
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    146 €
  • GoOpti
    2h 15m
    01:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    03:15
    Zračna luka Trst
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    146 €
  • GoOpti
    2h 15m
    02:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    04:15
    Zračna luka Trst
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    146 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    11:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    13:50
    Zračna luka Trst
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    2h 15m
    12:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    14:15
    Zračna luka Trst
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    2h 15m
    17:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    19:50
    Zračna luka Trst
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    2h 15m
    18:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    20:15
    Zračna luka Trst
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    88 €
  • GoOpti
    2h 15m
    22:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    01:00
    Zračna luka Trst
    Zračna luka Trst
    GoOpti
    Economy
    88 €

Učestalost autobusnih veza između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Trst

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Trst, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 74 dnevnih autobusa od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 16 dnevnim autobusima između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Trst.
Najprometnije doba dana je noć, s 73 autobusima iz grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst, dok večer vidi najmanje veza između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Trst, s 59 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst (TRS)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti koji dnevno putuju 43 puta autobusom od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst počevši od 80 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 80 €
Najbrži autobus 1h 45m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:00
Dnevne autobusne linije 43 Ø
Udaljenost 93,9 km
Autobusno poduzeće GoOpti

Najjeftinije autobusne veze od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst

Svaki dan, 43 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
82 €
utorak 28.05
82 €
srijeda 29.05
80 €
četvrtak 30.05
88 €
petak 31.05
subota 01.06
82 €
nedjelja 02.06
88 €
ponedjeljak 03.06
80 €
utorak 04.06
88 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
80 €
petak 07.06
subota 08.06
80 €
nedjelja 09.06
80 €
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
80 €
petak 14.06
80 €
subota 15.06
nedjelja 16.06
80 €
ponedjeljak 17.06
80 €
utorak 18.06
90 €
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
82 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 80 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 88 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst, s 80 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 80 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst

Ovo su najčešće bukirane autobusne tvrtke između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Trst od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Rijeka i u blizini mjesta Zračna luka Trst

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Rijeka i u blizini mjesta Zračna luka Trst.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Rijeka - Zračna luka Trst

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Rijeka - Zračna luka Trst?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Trst košta 80 € i traje 2h 15m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Rijeka - Zračna luka Trst?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 80 € do 160 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Trst.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Rijeka - Zračna luka Trst?

Svaki dan autobusnu rutu Rijeka - Zračna luka Trst prometuje otprilike 43 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Trst?

Najbrži autobus iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Trst nudi prijevoznik GoOpti, a vožnja traje 1h 45m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 82 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Rijeka do mjesta Zračna luka Trst?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Trst iz grada Rijeka kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Trst?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Trst kreće u 23:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Rijeka - Zračna luka Trst?

Na relaciji Rijeka - Zračna luka Trst autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Trst?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Trst pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Rijeka - Zračna luka Trst?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Rijeka - Zračna luka Trst ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Rijeka Zračna luka Trst opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Rijeka - Zračna luka Trst na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Rijeka - Zračna luka Trst

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz grada Rijeka i od mjesta Zračna luka Trst

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Rijeka i od mjesta Zračna luka Trst. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.