Autobus Rijeka → Tuzla

Svi autobusi na relaciji Rijeka - Tuzla: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Rijeka do grada Tuzla

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Rijeka do grada Tuzla raznih autobusnih prijevoznika kao što je Pepeks d.o.o. za sljedeće dane.
danas
sutra
od 62 €
srijeda
četvrtak
od 62 €
petak
subota
od 62 €
nedjelja
od 62 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Pepeks d.o.o.
    8h 30m
    09:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    17:30
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €
  • Pepeks d.o.o.
    8h 45m
    20:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    05:30
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Pepeks d.o.o.
    8h 30m
    07:00
    Rijeka
    15:30
    Tuzla
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €
  • Pepeks d.o.o.
    8h 45m
    18:45
    Rijeka
    03:30
    Tuzla
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €
  • Pepeks d.o.o.
    8h 30m
    09:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    17:30
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €
  • Pepeks d.o.o.
    8h 45m
    20:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    05:30
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Pepeks d.o.o.
    8h 30m
    07:00
    Rijeka
    15:30
    Tuzla
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €
  • Pepeks d.o.o.
    8h 45m
    18:45
    Rijeka
    03:30
    Tuzla
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €
  • Pepeks d.o.o.
    8h 30m
    09:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    17:30
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €
  • Pepeks d.o.o.
    8h 45m
    20:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    05:30
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Pepeks d.o.o.
    8h 30m
    07:00
    Rijeka
    15:30
    Tuzla
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €
  • Pepeks d.o.o.
    8h 45m
    18:45
    Rijeka
    03:30
    Tuzla
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €
  • Pepeks d.o.o.
    8h 30m
    09:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    17:30
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €
  • Pepeks d.o.o.
    8h 45m
    20:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    05:30
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    62 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Rijeka i Tuzla

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Rijeka i Tuzla, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 4 dnevnih autobusa od grada Rijeka do grada Tuzla. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova Rijeka i Tuzla.
Najprometnije doba dana je jutro, s 7 autobusima iz grada Rijeka do grada Tuzla, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Rijeka i Tuzla, s 7 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Rijeka do grada Tuzla

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Pepeks d.o.o. koji dnevno putuju 3 puta autobusom od grada Rijeka do grada Tuzla! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Tuzla počevši od 62 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 62 €
Najbrži autobus 8h 30m
Najraniji autobus 09:00
Najkasniji autobus 20:45
Dnevne autobusne linije 3 Ø
Udaljenost 344,4 km
Autobusno poduzeće Pepeks d.o.o.

Najjeftinije autobusne veze od grada Rijeka do grada Tuzla

Svaki dan, 3 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Rijeka za grad Tuzla: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
utorak 28.05
62 €
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
62 €
petak 31.05
subota 01.06
62 €
nedjelja 02.06
62 €
ponedjeljak 03.06
utorak 04.06
62 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
56 €
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Rijeka do grada Tuzla

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Tuzla, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 62 €, nedjelja je najjeftiniji dan za autobus od grada Rijeka do grada Tuzla. Umjesto toga je utorak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 62 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Rijeka do grada Tuzla, s 62 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 62 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Rijeka do grada Tuzla

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Rijeka do grada Tuzla unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Rijeka do grada Tuzla, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Rijeka do grada Tuzla također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Rijeka do grada Tuzla

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Rijeka i Tuzla od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Rijeka i Tuzla

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Rijeka i gradu Tuzla.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Rijeka do grada Tuzla

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Rijeka do grada Tuzla? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Rijeka do grada Tuzla? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Rijeka - Tuzla

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Rijeka - Tuzla?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Rijeka i Tuzla košta 62 € i traje 8h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Rijeka - Tuzla?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 62 € do 63 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Tuzla.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Rijeka - Tuzla?

Svaki dan na autobusnj ruti Rijeka - Tuzla prometuje otprilike 3 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Rijeka prema gradu Tuzla?

Najbrži autobus iz grada Rijeka prema gradu Tuzla nudi prijevoznik Pepeks d.o.o., a vožnja traje 8h 30m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 62 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Rijeka za grad Tuzla?

Najraniji autobus koji stiže u grad Tuzla iz grada Rijeka kreće u 09:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Rijeka prema gradu Tuzla?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Rijeka prema gradu Tuzla kreće u 20:45. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Rijeka - Tuzla?

Na relaciji Rijeka - Tuzla autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Pepeks d.o.o.. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Rijeka i Tuzla?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Rijeka i Tuzla pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Pepeks d.o.o..

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Rijeka - Tuzla?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Rijeka - Tuzla ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Rijeka Tuzla opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Rijeka - Tuzla na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Rijeka do Tuzla

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Rijeka i Tuzla

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Rijeka i iz grada Tuzla. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.