Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Split → Tuzla od 44 €

Usporedi 1 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Split do grada Tuzla

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Split do grada Tuzla raznih autobusnih prijevoznika kao što je Trans Turist za sljedeće dane.
danas
sutra
nedjelja
od 44 €
ponedjeljak
utorak
od 44 €
srijeda
četvrtak

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Trans Turist
    9h 0m
    07:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    16:00
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Trans Turist
    Economy
    44 €
  • Trans Turist
    9h 0m
    07:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    16:00
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Trans Turist
    Economy
    45 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Trans Turist
    9h 0m
    07:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    16:00
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Trans Turist
    Economy
    44 €
  • Trans Turist
    9h 0m
    07:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    16:00
    Tuzla
    Glavni Autobusni Kolodvor
    Trans Turist
    Economy
    44 €

Činjenice o autobusima od grada Split do grada Tuzla

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Trans Turist koji dnevno putuju 2 puta autobusom od grada Split do grada Tuzla! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Split do grada Tuzla počevši od 44 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 44 €
Najbrži autobus 9h 0m
Najraniji autobus 07:00
Najkasniji autobus 07:00
Dnevne autobusne linije 2 Ø
Udaljenost 212,1 km
Autobusno poduzeće Trans Turist

Najjeftinije autobusne veze od grada Split do grada Tuzla

Svaki dan, 2 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Split za grad Tuzla: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 12.07.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 08.07
utorak 09.07
srijeda 10.07
četvrtak 11.07
petak 12.07
subota 13.07
nedjelja 14.07
44 €
ponedjeljak 15.07
utorak 16.07
44 €
srijeda 17.07
četvrtak 18.07
petak 19.07
subota 20.07
44 €
nedjelja 21.07
ponedjeljak 22.07
utorak 23.07
srijeda 24.07
četvrtak 25.07
petak 26.07
44 €
subota 27.07
nedjelja 28.07
ponedjeljak 29.07
44 €
utorak 30.07
srijeda 31.07
četvrtak 01.08
petak 02.08
subota 03.08
nedjelja 04.08

Kako uštedjeti novac putujući od grada Split do grada Tuzla

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Split do grada Tuzla unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Split do grada Tuzla, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Split do grada Tuzla također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Split do grada Tuzla

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Split i Tuzla od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Split i Tuzla

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Split i gradu Tuzla.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Split do grada Tuzla

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Split do grada Tuzla? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Split do grada Tuzla? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Split - Tuzla

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Split - Tuzla?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Split i Tuzla košta 44 € i traje 9h 0m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Split - Tuzla?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 44 € do 45 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Tuzla.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Split - Tuzla?

Svaki dan na autobusnj ruti Split - Tuzla prometuje otprilike 2 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Split prema gradu Tuzla?

Najbrži autobus iz grada Split prema gradu Tuzla nudi prijevoznik Trans Turist, a vožnja traje 9h 0m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 44 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Split za grad Tuzla?

Najraniji autobus koji stiže u grad Tuzla iz grada Split kreće u 07:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Split prema gradu Tuzla?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Split prema gradu Tuzla kreće u 07:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Split - Tuzla?

Na relaciji Split - Tuzla autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Trans Turist. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Split i Tuzla?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Split i Tuzla pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Trans Turist.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Split - Tuzla?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Split - Tuzla ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Split Tuzla opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Split - Tuzla na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Split do Tuzla

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Split i Tuzla

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Split i iz grada Tuzla. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.