✈ Autobus Rijeka → Zračna luka Zagreb (ZAG)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Zagreb: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb (ZAG)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti, Arriva i Nomago koji dnevno putuju 131 puta autobusom od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb počevši od 8 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 8 €
Najbrži autobus 2h 5m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:00
Dnevne autobusne linije 131 Ø
Udaljenost 134,7 km
Autobusno poduzeće GoOpti, Arriva, Nomago i Brioni Pula

Najjeftinije autobusne veze od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb

Svaki dan, 131 autobusa 4 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
201 €
srijeda 28.02
10 €
četvrtak 29.02
petak 01.03
10 €
subota 02.03
241 €
nedjelja 03.03
295 €
ponedjeljak 04.03
10 €
utorak 05.03
10 €
srijeda 06.03
192 €
četvrtak 07.03
10 €
petak 08.03
10 €
subota 09.03
192 €
nedjelja 10.03
10 €
ponedjeljak 11.03
utorak 12.03
srijeda 13.03
10 €
četvrtak 14.03
petak 15.03
subota 16.03
189 €
nedjelja 17.03
192 €
ponedjeljak 18.03
192 €
utorak 19.03
10 €
srijeda 20.03
192 €
četvrtak 21.03
196 €
petak 22.03
192 €
subota 23.03
192 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 8 €, petak je najjeftiniji dan za autobus od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 241 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb, s 8 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 13 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti, Arriva ili Nomago za sljedeće dane.
  • Arriva
    2h 30m
    15:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:00
    Zračna luka Zagreb
    Arriva
    Economy
    od 8 €
  • Nomago
    2h 40m
    07:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:00
    Zračna luka Zagreb
    Nomago
    Economy
    od 10 €
  • Arriva
    2h 5m
    11:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    14:00
    Zračna luka Zagreb
    Arriva
    Economy
    od 11 €
  • Arriva
    2h 15m
    07:10
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    09:25
    Zračna luka Zagreb
    Arriva
    Economy
    od 13 €
  • Nomago
    2h 15m
    05:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    07:15
    Zračna luka Zagreb
    Nomago
    Economy
    od 13 €
  • Arriva
    2h 30m
    07:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:15
    Zračna luka Zagreb
    Arriva
    Economy
    od 14 €
  • Brioni Pula
    2h 15m
    05:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    07:15
    Zračna luka Zagreb
    Brioni Pula
    Economy
    od 14 €
  • Arriva
    2h 40m
    08:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    11:10
    Zračna luka Zagreb
    Arriva
    Economy
    od 15 €
  • Nomago
    2h 45m
    09:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    11:45
    Zračna luka Zagreb
    Nomago
    Economy
    od 15 €
  • Arriva
    2h 40m
    10:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    12:40
    Zračna luka Zagreb
    Arriva
    Economy
    od 16 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 192 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 197 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:30
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 237 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Rijeka
    02:30
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 248 €

Druge autobusne tvrtke koje su obično dostupne za rutu Rijeka - Zračna luka Zagreb

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Panturist
    2h 35m
    22:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    01:05
    Zračna luka Zagreb
    Panturist
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 03.12.2023
    Economy
    od 16 €

Učestalost autobusnih veza između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 173 dnevnih autobusa od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 24 dnevnim autobusima između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Zagreb.
Najprometnije doba dana je jutro, s 281 autobusima iz grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb, dok noć vidi najmanje veza između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Zagreb, s 228 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusne tvrtke između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Rijeka i u blizini mjesta Zračna luka Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Rijeka i u blizini mjesta Zračna luka Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Rijeka - Zračna luka Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Rijeka - Zračna luka Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Zagreb košta 8 € i traje 2h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Rijeka - Zračna luka Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 4 s rasponom cijena karata od 8 € do 295 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Rijeka - Zračna luka Zagreb?

Svaki dan autobusnu rutu Rijeka - Zračna luka Zagreb prometuje otprilike 131 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Zagreb nudi prijevoznik Arriva, a vožnja traje 2h 5m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 11 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Rijeka do mjesta Zračna luka Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Zagreb iz grada Rijeka kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Rijeka prema mjestu Zračna luka Zagreb kreće u 23:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Rijeka - Zračna luka Zagreb?

Na relaciji Rijeka - Zračna luka Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti, Arriva i Nomago. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Rijeka i mjesta Zračna luka Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti, Arriva i Nomago.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Rijeka - Zračna luka Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Rijeka - Zračna luka Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Rijeka Zračna luka Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Rijeka - Zračna luka Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Rijeka - Zračna luka Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz grada Rijeka i od mjesta Zračna luka Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Rijeka i od mjesta Zračna luka Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.