Autobus Split → Ruma

Svi autobusi na relaciji Split - Ruma: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Split do grada Ruma

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva Hrvatska i Arriva koji putuju dnevno 2 puta autobusom od grada Split do grada Ruma! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Split do grada Ruma počevši od 50 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 50 €
Najbrži autobus 11h 45m
Najraniji autobus 20:30
Najkasniji autobus 20:30
Dnevne autobusne linije 2 Ø
Udaljenost 316,8 km
Autobusno poduzeće Arriva Hrvatska i Arriva

Najjeftinije autobusne veze od grada Split do grada Ruma

Svaki dan, 2 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Split za grad Ruma: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
srijeda 28.02
četvrtak 29.02
petak 01.03
subota 02.03
50 €
nedjelja 03.03
ponedjeljak 04.03
50 €
utorak 05.03
50 €
srijeda 06.03
četvrtak 07.03
petak 08.03
subota 09.03
nedjelja 10.03
ponedjeljak 11.03
utorak 12.03
srijeda 13.03
četvrtak 14.03
petak 15.03
subota 16.03
nedjelja 17.03
ponedjeljak 18.03
utorak 19.03
srijeda 20.03
četvrtak 21.03
petak 22.03
subota 23.03
nedjelja 24.03

Kako uštedjeti novac putujući od grada Split do grada Ruma

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Split do grada Ruma unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Split do grada Ruma, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Split do grada Ruma također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Split do grada Ruma

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Split do grada Ruma raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva Hrvatska ili Arriva za sljedeće dane.
  • Arriva Hrvatska
    11h 45m
    20:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:15
    Ruma
    Bus station
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 50 €
  • Arriva
    11h 45m
    20:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:15
    Ruma
    Bus station
    Arriva
    Economy
    od 50 €
  • Arriva
    11h 45m
    20:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:15
    Ruma
    Bus station
    Arriva
    Economy
    od 52 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Split - Ruma

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Split do grada Ruma, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Autotrans
    11h 45m
    20:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:15
    Ruma
    Bus station
    Autotrans
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 28.10.2023
    Economy
    od 50 €
  • SP Lasta
    11h 45m
    20:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:15
    Ruma
    Bus station
    SP Lasta
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 30.12.2023
    Economy
    od 52 €

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Split do grada Ruma

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Split i Ruma od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Split i Ruma

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Split i Ruma.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Split do grada Ruma

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Split do grada Ruma? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Split do grada Ruma? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Split - Ruma

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Split - Ruma?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Split i Ruma košta 50 € i traje 11h 45m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Split - Ruma?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 50 € do 52 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Ruma.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Split - Ruma?

Svaki dan na autobusnoj ruti Split - Ruma prometuje otprilike 2 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Split prema gradu Ruma?

Najbrži autobus iz grada Split prema gradu Ruma nudi prijevoznik Arriva Hrvatska, a vožnja traje 11h 45m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 50 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Split za grad Ruma?

Najraniji autobus koji stiže u grad Ruma iz grada Split kreće u 20:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Split prema gradu Ruma?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Split prema gradu Ruma kreće u 20:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Split - Ruma?

Na relaciji Split - Ruma autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva Hrvatska i Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Split i Ruma?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Split i Ruma pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva Hrvatska i Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Split - Ruma?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Split - Ruma ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Split Ruma opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Split - Ruma na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Split - Ruma

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Split i Ruma

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Split i iz grada Ruma. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.