Autobus Innsbruck → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Innsbruck - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Innsbruck do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 7 puta autobusom od grada Innsbruck do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Innsbruck do grada Zagreb počevši od 38 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 38 €
Najbrži autobus 11h 40m
Najraniji autobus 03:55
Najkasniji autobus 22:30
Dnevne autobusne linije 7 Ø
Udaljenost 385,6 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Innsbruck do grada Zagreb

Svaki dan, 7 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Innsbruck za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
srijeda 28.02
38 €
četvrtak 29.02
petak 01.03
42 €
subota 02.03
42 €
nedjelja 03.03
45 €
ponedjeljak 04.03
40 €
utorak 05.03
40 €
srijeda 06.03
četvrtak 07.03
38 €
petak 08.03
47 €
subota 09.03
46 €
nedjelja 10.03
38 €
ponedjeljak 11.03
40 €
utorak 12.03
srijeda 13.03
38 €
četvrtak 14.03
38 €
petak 15.03
subota 16.03
44 €
nedjelja 17.03
51 €
ponedjeljak 18.03
utorak 19.03
44 €
srijeda 20.03
40 €
četvrtak 21.03
47 €
petak 22.03
subota 23.03
64 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Innsbruck do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Innsbruck do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 38 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Innsbruck do grada Zagreb. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 45 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Innsbruck do grada Zagreb, s 38 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 43 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Innsbruck do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Innsbruck do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Innsbruck do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Innsbruck do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Innsbruck do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Innsbruck do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
  • FlixBus
    12h 40m
    11:15
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    23:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 38 €
  • FlixBus
    13h 15m
    05:15
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    18:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 40 €
  • FlixBus
    12h 35m
    03:55
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 42 €
  • FlixBus
    12h 40m
    15:15
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 43 €
  • FlixBus
    12h 35m
    03:55
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 44 €
  • FlixBus
    13h 20m
    07:45
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    21:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 45 €
  • FlixBus
    12h 35m
    03:55
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 46 €
  • FlixBus
    12h 40m
    22:30
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    11:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 47 €
  • FlixBus
    12h 50m
    07:15
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 50 €
  • FlixBus
    12h 40m
    22:30
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    11:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 51 €
  • FlixBus
    12h 40m
    22:30
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    11:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 54 €
  • FlixBus
    11h 55m
    19:15
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    07:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 57 €
  • FlixBus
    12h 20m
    08:45
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    21:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 59 €
  • FlixBus
    12h 50m
    07:15
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 70 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Innsbruck i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Innsbruck i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 8 dnevnih autobusa od grada Innsbruck do grada Zagreb. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 6 dnevnim autobusima između gradova Innsbruck i Zagreb.
Najprometnije doba dana je jutro, s 18 autobusima iz grada Innsbruck do grada Zagreb, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova Innsbruck i Zagreb, s 6 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Innsbruck do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Innsbruck i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Innsbruck i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Innsbruck i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Innsbruck do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Innsbruck do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Innsbruck do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Innsbruck - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Innsbruck - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Innsbruck i Zagreb košta 38 € i traje 12h 40m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Innsbruck - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 38 € do 70 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Innsbruck - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Innsbruck - Zagreb prometuje otprilike 7 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Innsbruck prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Innsbruck prema gradu Zagreb nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 11h 40m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 70 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Innsbruck za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Innsbruck kreće u 03:55. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Innsbruck prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Innsbruck prema gradu Zagreb kreće u 22:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Innsbruck - Zagreb?

Na relaciji Innsbruck - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Innsbruck i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Innsbruck i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Innsbruck - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Innsbruck - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Innsbruck Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Innsbruck - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Innsbruck do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Innsbruck i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Innsbruck i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.