✈ Autobus Osijek → Zračna luka Split (SPU)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Osijek i mjesta Zračna luka Split: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split (SPU)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva koji dnevno putuju 1 puta autobusom od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split počevši od 47 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 47 €
Najbrži autobus 11h 35m
Najraniji autobus 22:30
Najkasniji autobus 22:30
Dnevne autobusne linije 1 Ø
Udaljenost 294,0 km
Autobusno poduzeće Arriva

Najjeftinije autobusne veze od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split

Svaki dan, 1 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Osijek do mjesta Zračna luka Split: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
srijeda 28.02
četvrtak 29.02
petak 01.03
subota 02.03
nedjelja 03.03
ponedjeljak 04.03
utorak 05.03
47 €
srijeda 06.03
četvrtak 07.03
petak 08.03
subota 09.03
nedjelja 10.03
ponedjeljak 11.03
utorak 12.03
srijeda 13.03
četvrtak 14.03
petak 15.03
subota 16.03
nedjelja 17.03
ponedjeljak 18.03
utorak 19.03
srijeda 20.03
četvrtak 21.03
petak 22.03
subota 23.03
nedjelja 24.03

Kako uštedjeti novac putujući od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva za sljedeće dane.
  • Arriva
    11h 35m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    10:05
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    od 47 €

Druge autobusne tvrtke koje su obično dostupne za rutu Osijek - Zračna luka Split

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Slavonija Bus
    10h 5m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    08:05
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Slavonija Bus
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 13.07.2023
    Economy
    od 38 €

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Osijek i u blizini mjesta Zračna luka Split

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Osijek i u blizini mjesta Zračna luka Split.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Osijek do mjesta Zračna luka Split? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Osijek - Zračna luka Split

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Osijek - Zračna luka Split?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Osijek i mjesta Zračna luka Split košta 47 € i traje 11h 35m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Osijek - Zračna luka Split?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 47 € do 47 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Split.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Osijek - Zračna luka Split?

Svaki dan autobusnu rutu Osijek - Zračna luka Split prometuje otprilike 1 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Osijek prema mjestu Zračna luka Split?

Najbrži autobus iz grada Osijek prema mjestu Zračna luka Split nudi prijevoznik Arriva, a vožnja traje 11h 35m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 47 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Osijek do mjesta Zračna luka Split?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Split iz grada Osijek kreće u 22:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Osijek prema mjestu Zračna luka Split?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Osijek prema mjestu Zračna luka Split kreće u 22:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Osijek - Zračna luka Split?

Na relaciji Osijek - Zračna luka Split autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Osijek i mjesta Zračna luka Split?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Osijek i mjesta Zračna luka Split pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Osijek - Zračna luka Split?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Osijek - Zračna luka Split ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Osijek Zračna luka Split opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Osijek - Zračna luka Split na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Osijek - Zračna luka Split

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz grada Osijek i od mjesta Zračna luka Split

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Osijek i od mjesta Zračna luka Split. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.