✈ Autobus Split → Zračna luka Split (SPU)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Split i mjesta Zračna luka Split: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Split do mjesta Zračna luka Split

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Split do mjesta Zračna luka Split raznih autobusnih prijevoznika kao što je Pleso Prijevoz, Arriva ili Nomago za sljedeće dane.
danas
od 2 €
sutra
od 8 €
srijeda
od 2 €
četvrtak
petak
od 2 €
subota
od 3 €
nedjelja
od 8 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    0h 12m
    17:50
    Split
    18:02
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    2 €
  • Arriva
    0h 12m
    09:53
    Split
    10:05
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    3 €
  • Brioni Pula
    0h 30m
    05:00
    Split
    05:30
    Zračna luka Split
    Brioni Pula
    Economy
    4 €
  • Nomago
    0h 30m
    05:00
    Split
    05:30
    Zračna luka Split
    Nomago
    Economy
    5 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    03:00
    Split
    03:40
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    03:30
    Split
    04:10
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    04:20
    Split
    05:00
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 30m
    06:00
    Split
    06:30
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    06:00
    Split
    06:40
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 30m
    07:00
    Split
    07:30
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    0h 12m
    09:53
    Split
    10:05
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    2 €
  • Arriva
    0h 12m
    17:50
    Split
    18:02
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    2 €
  • Nomago
    0h 30m
    05:00
    Split
    05:30
    Zračna luka Split
    Nomago
    Economy
    4 €
  • Brioni Pula
    0h 30m
    05:00
    Split
    05:30
    Zračna luka Split
    Brioni Pula
    Economy
    4 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    03:30
    Split
    04:10
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    0h 12m
    09:53
    Split
    10:05
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    2 €
  • Arriva
    0h 12m
    17:50
    Split
    18:02
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    2 €
  • Arriva
    0h 9m
    16:31
    Split
    16:40
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    03:30
    Split
    04:10
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    04:20
    Split
    05:00
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    0h 12m
    09:53
    Split
    10:05
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    3 €
  • Arriva
    0h 9m
    16:31
    Split
    16:40
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Arriva
    0h 10m
    20:26
    Split
    20:36
    Zračna luka Split
    Arriva
    Economy
    4 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    03:30
    Split
    04:10
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    03:30
    Split
    04:10
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    03:30
    Split
    04:10
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    04:15
    Split
    04:55
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    06:00
    Split
    06:40
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 30m
    06:00
    Split
    06:30
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    07:00
    Split
    07:40
    Zračna luka Split
    Pleso Prijevoz
    Economy
    8 €

Učestalost autobusnih veza između grada Split i mjesta Zračna luka Split

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Split i mjesta Zračna luka Split, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je srijeda, s više od 109 dnevnih autobusa od grada Split do mjesta Zračna luka Split. Umjesto toga nedjelja ima najmanje veza, sa samo 25 dnevnim autobusima između grada Split i mjesta Zračna luka Split.
Najprometnije doba dana je jutro, s 163 autobusima iz grada Split do mjesta Zračna luka Split, dok noć vidi najmanje veza između grada Split i mjesta Zračna luka Split, s 31 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Split do mjesta Zračna luka Split (SPU)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Pleso Prijevoz, Arriva i Nomago koji dnevno putuju 63 puta autobusom od grada Split do mjesta Zračna luka Split! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Split do mjesta Zračna luka Split počevši od 2 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 2 €
Najbrži autobus 0h 9m
Najraniji autobus 03:00
Najkasniji autobus 19:00
Dnevne autobusne linije 63 Ø
Udaljenost 11,8 km
Autobusno poduzeće Pleso Prijevoz, Arriva, Nomago i Brioni Pula

Najjeftinije autobusne veze od grada Split do mjesta Zračna luka Split

Svaki dan, 63 autobusa 4 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Split do mjesta Zračna luka Split: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
2 €
utorak 28.05
8 €
srijeda 29.05
2 €
četvrtak 30.05
3 €
petak 31.05
2 €
subota 01.06
3 €
nedjelja 02.06
8 €
ponedjeljak 03.06
4 €
utorak 04.06
8 €
srijeda 05.06
8 €
četvrtak 06.06
8 €
petak 07.06
2 €
subota 08.06
8 €
nedjelja 09.06
3 €
ponedjeljak 10.06
8 €
utorak 11.06
2 €
srijeda 12.06
8 €
četvrtak 13.06
petak 14.06
3 €
subota 15.06
8 €
nedjelja 16.06
4 €
ponedjeljak 17.06
8 €
utorak 18.06
3 €
srijeda 19.06
8 €
četvrtak 20.06
petak 21.06
8 €
subota 22.06
4 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Split do mjesta Zračna luka Split

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Split do mjesta Zračna luka Split, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 2 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Split do mjesta Zračna luka Split. Umjesto toga je utorak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 8 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Split do mjesta Zračna luka Split, s 2 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 4 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Split do mjesta Zračna luka Split

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Split do mjesta Zračna luka Split unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Split do mjesta Zračna luka Split, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Split do mjesta Zračna luka Split također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Split do mjesta Zračna luka Split

Ovo su najčešće bukirane autobusne tvrtke između grada Split i mjesta Zračna luka Split od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Split i u blizini mjesta Zračna luka Split

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Split i u blizini mjesta Zračna luka Split.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Split do mjesta Zračna luka Split

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Split do mjesta Zračna luka Split? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Split do mjesta Zračna luka Split? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Split - Zračna luka Split

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Split - Zračna luka Split?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Split i mjesta Zračna luka Split košta 2 € i traje 0h 12m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Split - Zračna luka Split?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 4 s rasponom cijena karata od 2 € do 8 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Split.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Split - Zračna luka Split?

Svaki dan autobusnu rutu Split - Zračna luka Split prometuje otprilike 63 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Split prema mjestu Zračna luka Split?

Najbrži autobus iz grada Split prema mjestu Zračna luka Split nudi prijevoznik Arriva, a vožnja traje 0h 9m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 4 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Split do mjesta Zračna luka Split?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Split iz grada Split kreće u 03:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Split prema mjestu Zračna luka Split?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Split prema mjestu Zračna luka Split kreće u 19:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Split - Zračna luka Split?

Na relaciji Split - Zračna luka Split autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Pleso Prijevoz, Arriva i Nomago. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Split i mjesta Zračna luka Split?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Split i mjesta Zračna luka Split pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Pleso Prijevoz, Arriva i Nomago.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Split - Zračna luka Split?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Split - Zračna luka Split ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Split Zračna luka Split opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Split - Zračna luka Split na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Split - Zračna luka Split

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Split do mjesta Zračna luka Split

Jeftini zajednički prijevoz od grada Split do mjesta Zračna luka Split

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Split do mjesta Zračna luka Split za sljedeće dane.
  • Maci Tours
    0h 35m
    02:30
    Split
    St. Frane Church
    03:05
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Maci Tours
    Premium Economy
    od 44 €
  • MPM Transferi
    0h 30m
    02:30
    Split
    St. Frane Church
    03:00
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    MPM Transferi
    Premium Economy
    od 49 €
  • Croatia Shuttle
    0h 50m
    02:30
    Split
    Ferry Port
    03:20
    Zračna luka Split
    Zračna luka Split
    Croatia Shuttle
    Premium Economy
    od 50 €

Više autobusnih ruta iz grada Split i od mjesta Zračna luka Split

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Split i od mjesta Zračna luka Split. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.