Autobus Split → Karlobag

Svi autobusi na relaciji Split - Karlobag: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Split do grada Karlobag

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Split do grada Karlobag raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva, Nomago ili Autotrans za sljedeće dane.
danas
od 25 €
sutra
od 24 €
nedjelja
od 24 €
ponedjeljak
od 24 €
utorak
od 24 €
srijeda
od 24 €
četvrtak
od 24 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    5h 47m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    14:47
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    4h 53m
    13:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:53
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Arriva
    5h 47m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    14:47
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    25 €
  • Arriva
    4h 53m
    13:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:53
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    25 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Nomago
    Economy
    24 €
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    09:35
    Karlobag
    Nomago
    Economy
    25 €
  • Brioni Pula
    4h 35m
    05:00
    Split
    09:35
    Karlobag
    Brioni Pula
    Economy
    26 €
  • Arriva
    5h 47m
    09:00
    Split
    14:47
    Karlobag
    Arriva
    Economy
    26 €
  • Arriva
    4h 53m
    13:00
    Split
    17:53
    Karlobag
    Arriva
    Economy
    26 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Nomago
    Economy
    24 €
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Nomago
    Economy
    24 €
  • Brioni Pula
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Brioni Pula
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    5h 47m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    14:47
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    4h 53m
    13:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:53
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Nomago
    Economy
    24 €
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Nomago
    Economy
    24 €
  • Brioni Pula
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Brioni Pula
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    5h 47m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    14:47
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    4h 53m
    13:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:53
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Nomago
    Economy
    24 €
  • Arriva
    5h 47m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    14:47
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    31 €
  • Arriva
    4h 53m
    13:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:53
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    31 €
  • Arriva
    5h 37m
    09:10
    Split
    14:47
    Karlobag
    Arriva
    Economy
    31 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Nomago
    Economy
    24 €
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Nomago
    Economy
    24 €
  • Brioni Pula
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Brioni Pula
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    5h 47m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    14:47
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    4h 53m
    13:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:53
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Nomago
    Economy
    24 €
  • Nomago
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Nomago
    Economy
    24 €
  • Brioni Pula
    4h 35m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:35
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Brioni Pula
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    5h 47m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    14:47
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Autotrans
    4h 53m
    13:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:53
    Karlobag
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    25 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Split i Karlobag

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Split i Karlobag, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je nedjelja, s više od 14 dnevnih autobusa od grada Split do grada Karlobag. Umjesto toga petak ima najmanje veza, sa samo 4 dnevnim autobusima između gradova Split i Karlobag.
Najprometnije doba dana je jutro, s 19 autobusima iz grada Split do grada Karlobag, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Split i Karlobag, s 19 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Split do grada Karlobag

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva, Nomago i Autotrans koji putuju dnevno 8 puta autobusom od grada Split do grada Karlobag! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Split do grada Karlobag počevši od 24 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 24 €
Najbrži autobus 4h 35m
Najraniji autobus 09:00
Najkasniji autobus 13:00
Dnevne autobusne linije 8 Ø
Udaljenost 157,5 km
Autobusno poduzeće Arriva, Nomago, Autotrans i Brioni Pula

Najjeftinije autobusne veze od grada Split do grada Karlobag

Svaki dan, 8 autobusa 4 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Split za grad Karlobag: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 19.04.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 15.04
utorak 16.04
srijeda 17.04
četvrtak 18.04
petak 19.04
24 €
subota 20.04
24 €
nedjelja 21.04
24 €
ponedjeljak 22.04
24 €
utorak 23.04
25 €
srijeda 24.04
24 €
četvrtak 25.04
24 €
petak 26.04
24 €
subota 27.04
24 €
nedjelja 28.04
ponedjeljak 29.04
utorak 30.04
srijeda 01.05
četvrtak 02.05
petak 03.05
subota 04.05
nedjelja 05.05
ponedjeljak 06.05
utorak 07.05
srijeda 08.05
četvrtak 09.05
petak 10.05
subota 11.05
nedjelja 12.05

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Split do grada Karlobag

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Split do grada Karlobag, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 24 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Split do grada Karlobag. Umjesto toga je petak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 25 €.
noć je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Split do grada Karlobag, s 24 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 25 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Split do grada Karlobag

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Split do grada Karlobag unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Split do grada Karlobag, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Split do grada Karlobag također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Split i Karlobag

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Split i Karlobag.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Split do grada Karlobag

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Split do grada Karlobag? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Split do grada Karlobag? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Split - Karlobag

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Split - Karlobag?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Split i Karlobag košta 24 € i traje 4h 35m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Split - Karlobag?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 4 s rasponom cijena karata od 24 € do 31 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Karlobag.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Split - Karlobag?

Svaki dan na autobusnoj ruti Split - Karlobag prometuje otprilike 8 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Split prema gradu Karlobag?

Najbrži autobus iz grada Split prema gradu Karlobag nudi prijevoznik Nomago, a vožnja traje 4h 35m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 24 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Split za grad Karlobag?

Najraniji autobus koji stiže u grad Karlobag iz grada Split kreće u 09:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Split prema gradu Karlobag?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Split prema gradu Karlobag kreće u 13:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Split - Karlobag?

Na relaciji Split - Karlobag autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva, Nomago i Autotrans. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Split i Karlobag?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Split i Karlobag pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva, Nomago i Autotrans.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Split - Karlobag?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Split - Karlobag ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Split Karlobag opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Split - Karlobag na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Split - Karlobag

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Split i Karlobag

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Split i iz grada Karlobag. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.