Autobus Split → Šuica

Svi autobusi na relaciji Split - Šuica: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Split do grada Šuica

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Split do grada Šuica raznih autobusnih prijevoznika kao što je Globtour za sljedeće dane.
danas
od 13 €
sutra
nedjelja
od 13 €
ponedjeljak
od 13 €
utorak
srijeda
od 13 €
četvrtak

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 15m
    13:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    15:45
    Šuica
    Town Center
    Globtour
    Economy
    13 €
  • Globtour
    2h 15m
    13:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    15:45
    Šuica
    Town Center
    Globtour
    Economy
    13 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 15m
    13:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    15:45
    Šuica
    Town Center
    Globtour
    Economy
    13 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 15m
    13:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    15:45
    Šuica
    Town Center
    Globtour
    Economy
    13 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 15m
    13:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    15:45
    Šuica
    Town Center
    Globtour
    Economy
    13 €
  • Globtour
    2h 15m
    13:30
    Split
    15:45
    Šuica
    Globtour
    Economy
    13 €

Činjenice o autobusima od grada Split do grada Šuica

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Globtour koji dnevno putuju 1 puta autobusom od grada Split do grada Šuica! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Split do grada Šuica počevši od 13 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 13 €
Najbrži autobus 2h 15m
Najraniji autobus 13:30
Najkasniji autobus 13:30
Dnevne autobusne linije 1 Ø
Udaljenost 70,2 km
Autobusno poduzeće Globtour

Najjeftinije autobusne veze od grada Split do grada Šuica

Svaki dan, 1 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Split za grad Šuica: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 19.04.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 15.04
utorak 16.04
srijeda 17.04
četvrtak 18.04
petak 19.04
13 €
subota 20.04
nedjelja 21.04
13 €
ponedjeljak 22.04
13 €
utorak 23.04
srijeda 24.04
13 €
četvrtak 25.04
petak 26.04
subota 27.04
13 €
nedjelja 28.04
ponedjeljak 29.04
13 €
utorak 30.04
srijeda 01.05
četvrtak 02.05
petak 03.05
subota 04.05
nedjelja 05.05
ponedjeljak 06.05
13 €
utorak 07.05
srijeda 08.05
četvrtak 09.05
petak 10.05
subota 11.05
nedjelja 12.05

Kako uštedjeti novac putujući od grada Split do grada Šuica

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Split do grada Šuica unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Split do grada Šuica, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Split do grada Šuica također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Split i Šuica

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Split i gradu Šuica.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Split do grada Šuica

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Split do grada Šuica? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Split do grada Šuica? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Split - Šuica

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Split - Šuica?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Split i Šuica košta 13 € i traje 2h 15m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Split - Šuica?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 13 € do 13 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Šuica.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Split - Šuica?

Svaki dan na autobusnj ruti Split - Šuica prometuje otprilike 1 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Split prema gradu Šuica?

Najbrži autobus iz grada Split prema gradu Šuica nudi prijevoznik Globtour, a vožnja traje 2h 15m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 13 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Split za grad Šuica?

Najraniji autobus koji stiže u grad Šuica iz grada Split kreće u 13:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Split prema gradu Šuica?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Split prema gradu Šuica kreće u 13:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Split - Šuica?

Na relaciji Split - Šuica autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Globtour. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Split i Šuica?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Split i Šuica pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Globtour.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Split - Šuica?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Split - Šuica ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Split Šuica opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Split - Šuica na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Split do Šuica

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Split i Šuica

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Split i iz grada Šuica. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.