Autobus Zadar → Seget Donji

Svi autobusi na relaciji Zadar - Seget Donji: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zadar do grada Seget Donji

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zadar do grada Seget Donji raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva, Autotrans ili Arriva Hrvatska za sljedeće dane.
danas
od 11 €
sutra
od 11 €
nedjelja
ponedjeljak
od 11 €
utorak
od 11 €
srijeda
od 11 €
četvrtak
od 11 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva Hrvatska
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva Hrvatska
    Economy
    11 €
  • Arriva Hrvatska
    2h 28m
    15:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    17:28
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva Hrvatska
    Economy
    11 €
  • Autotrans
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Autotrans
    2h 28m
    15:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    17:28
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    11 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    14 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Autotrans
    2h 28m
    15:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    17:28
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 28m
    15:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    17:28
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    14 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Autotrans
    2h 28m
    15:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    17:28
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 28m
    15:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    17:28
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    14 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Autotrans
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Autotrans
    2h 28m
    15:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    17:28
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 21m
    13:45
    Zadar
    16:06
    Seget Donji
    Arriva
    Economy
    13 €
  • Arriva
    2h 27m
    17:30
    Zadar
    19:57
    Seget Donji
    Arriva
    Economy
    13 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Autotrans
    2h 28m
    15:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    17:28
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 31m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:31
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    11 €
  • Arriva
    2h 28m
    15:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    17:28
    Seget Donji
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    11 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zadar i Seget Donji

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zadar i Seget Donji, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je srijeda, s više od 8 dnevnih autobusa od grada Zadar do grada Seget Donji. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 3 dnevnim autobusima između gradova Zadar i Seget Donji.
Najprometnije doba dana je jutro, s 18 autobusima iz grada Zadar do grada Seget Donji, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova Zadar i Seget Donji, s 17 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Zadar do grada Seget Donji

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva, Autotrans i Arriva Hrvatska koji putuju dnevno 5 puta autobusom od grada Zadar do grada Seget Donji! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Seget Donji počevši od 11 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 11 €
Najbrži autobus 2h 21m
Najraniji autobus 07:00
Najkasniji autobus 15:00
Dnevne autobusne linije 5 Ø
Udaljenost 104,2 km
Autobusno poduzeće Arriva, Autotrans i Arriva Hrvatska

Najjeftinije autobusne veze od grada Zadar do grada Seget Donji

Svaki dan, 5 autobusa 3 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zadar za grad Seget Donji: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 19.04.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 15.04
utorak 16.04
srijeda 17.04
četvrtak 18.04
petak 19.04
11 €
subota 20.04
11 €
nedjelja 21.04
ponedjeljak 22.04
11 €
utorak 23.04
11 €
srijeda 24.04
11 €
četvrtak 25.04
11 €
petak 26.04
13 €
subota 27.04
11 €
nedjelja 28.04
ponedjeljak 29.04
11 €
utorak 30.04
11 €
srijeda 01.05
11 €
četvrtak 02.05
14 €
petak 03.05
14 €
subota 04.05
nedjelja 05.05
ponedjeljak 06.05
11 €
utorak 07.05
srijeda 08.05
četvrtak 09.05
petak 10.05
14 €
subota 11.05
11 €
nedjelja 12.05

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zadar do grada Seget Donji

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Seget Donji, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 11 €, četvrtak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zadar do grada Seget Donji. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 11 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zadar do grada Seget Donji, s 11 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 11 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zadar do grada Seget Donji

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zadar do grada Seget Donji unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zadar do grada Seget Donji, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zadar do grada Seget Donji također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zadar i Seget Donji

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zadar i Seget Donji.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zadar do grada Seget Donji

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zadar do grada Seget Donji? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zadar do grada Seget Donji? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zadar - Seget Donji

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zadar - Seget Donji?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zadar i Seget Donji košta 11 € i traje 2h 31m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zadar - Seget Donji?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 11 € do 14 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Seget Donji.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zadar - Seget Donji?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zadar - Seget Donji prometuje otprilike 5 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zadar prema gradu Seget Donji?

Najbrži autobus iz grada Zadar prema gradu Seget Donji nudi prijevoznik Arriva, a vožnja traje 2h 21m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 13 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zadar za grad Seget Donji?

Najraniji autobus koji stiže u grad Seget Donji iz grada Zadar kreće u 07:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zadar prema gradu Seget Donji?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zadar prema gradu Seget Donji kreće u 15:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zadar - Seget Donji?

Na relaciji Zadar - Seget Donji autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva, Autotrans i Arriva Hrvatska. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zadar i Seget Donji?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zadar i Seget Donji pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva, Autotrans i Arriva Hrvatska.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zadar - Seget Donji?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zadar - Seget Donji ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zadar Seget Donji opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zadar - Seget Donji na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zadar - Seget Donji

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zadar i Seget Donji

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zadar i iz grada Seget Donji. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.