✈ Autobus Zadar → Zračna luka Stuttgart (STR)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Zadar i mjesta Zračna luka Stuttgart: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 59 €
sutra
od 59 €
nedjelja
od 66 €
ponedjeljak
od 50 €
utorak
od 50 €
srijeda
od 50 €
četvrtak
od 52 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    19h 35m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    02:35
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    59 €
  • FlixBus
    16h 50m
    12:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    05:20
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    64 €
  • FlixBus
    16h 55m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    07:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    64 €
  • FlixBus
    15h 25m
    19:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    70 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    16h 50m
    12:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    05:20
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    59 €
  • FlixBus
    15h 25m
    19:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    60 €
  • FlixBus
    19h 35m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    02:35
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    61 €
  • FlixBus
    16h 55m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    07:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    64 €
  • FlixBus
    17h 10m
    00:50
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    18:00
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    67 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    16h 50m
    12:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    05:20
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    66 €
  • FlixBus
    16h 55m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    07:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    66 €
  • FlixBus
    19h 35m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    02:35
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    69 €
  • FlixBus
    15h 25m
    19:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    70 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    15h 25m
    19:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    17h 45m
    00:50
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    18:35
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    52 €
  • FlixBus
    19h 35m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    02:35
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    58 €
  • FlixBus
    17h 5m
    12:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    05:35
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    58 €
  • FlixBus
    19h 55m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    83 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    15h 25m
    19:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    19h 35m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    02:35
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    52 €
  • FlixBus
    20h 30m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    55 €
  • FlixBus
    17h 5m
    12:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    05:35
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    72 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    15h 25m
    19:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    16h 50m
    12:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    05:20
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    52 €
  • FlixBus
    16h 55m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    07:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    53 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    16h 50m
    12:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    05:20
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    52 €
  • FlixBus
    19h 35m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    02:35
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    54 €
  • FlixBus
    17h 10m
    00:50
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    18:00
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    55 €
  • FlixBus
    16h 55m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    07:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    58 €
  • FlixBus
    15h 25m
    19:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:25
    Zračna luka Stuttgart
    Zračna luka Stuttgart
    FlixBus
    Economy
    60 €

Učestalost autobusnih veza između grada Zadar i mjesta Zračna luka Stuttgart

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Zadar i mjesta Zračna luka Stuttgart, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 5 dnevnih autobusa od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart. Umjesto toga srijeda ima najmanje veza, sa samo 3 dnevnim autobusima između grada Zadar i mjesta Zračna luka Stuttgart.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 14 autobusima iz grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart, dok noć vidi najmanje veza između grada Zadar i mjesta Zračna luka Stuttgart, s 3 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart (STR)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 4 puta autobusom od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart počevši od 50 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 50 €
Najbrži autobus 15h 25m
Najraniji autobus 07:00
Najkasniji autobus 19:00
Dnevne autobusne linije 4 Ø
Udaljenost 686,2 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart

Svaki dan, 4 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 19.04.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 15.04
utorak 16.04
srijeda 17.04
četvrtak 18.04
petak 19.04
59 €
subota 20.04
59 €
nedjelja 21.04
66 €
ponedjeljak 22.04
50 €
utorak 23.04
50 €
srijeda 24.04
50 €
četvrtak 25.04
52 €
petak 26.04
60 €
subota 27.04
60 €
nedjelja 28.04
64 €
ponedjeljak 29.04
58 €
utorak 30.04
66 €
srijeda 01.05
60 €
četvrtak 02.05
60 €
petak 03.05
60 €
subota 04.05
59 €
nedjelja 05.05
60 €
ponedjeljak 06.05
50 €
utorak 07.05
srijeda 08.05
50 €
četvrtak 09.05
petak 10.05
subota 11.05
52 €
nedjelja 12.05

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 50 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 66 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart, s 50 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 52 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart

Ovo su najčešće bukirane autobusne tvrtke između grada Zadar i mjesta Zračna luka Stuttgart od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Zadar i u blizini mjesta Zračna luka Stuttgart

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Zadar i u blizini mjesta Zračna luka Stuttgart.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zadar - Zračna luka Stuttgart

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zadar - Zračna luka Stuttgart?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Zadar i mjesta Zračna luka Stuttgart košta 50 € i traje 15h 25m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zadar - Zračna luka Stuttgart?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 50 € do 83 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Stuttgart.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zadar - Zračna luka Stuttgart?

Svaki dan autobusnu rutu Zadar - Zračna luka Stuttgart prometuje otprilike 4 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zadar prema mjestu Zračna luka Stuttgart?

Najbrži autobus iz grada Zadar prema mjestu Zračna luka Stuttgart nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 15h 25m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 50 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Zadar do mjesta Zračna luka Stuttgart?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Stuttgart iz grada Zadar kreće u 07:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Zadar prema mjestu Zračna luka Stuttgart?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zadar prema mjestu Zračna luka Stuttgart kreće u 19:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zadar - Zračna luka Stuttgart?

Na relaciji Zadar - Zračna luka Stuttgart autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Zadar i mjesta Zračna luka Stuttgart?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Zadar i mjesta Zračna luka Stuttgart pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zadar - Zračna luka Stuttgart?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zadar - Zračna luka Stuttgart ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zadar Zračna luka Stuttgart opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zadar - Zračna luka Stuttgart na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zadar - Zračna luka Stuttgart

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz grada Zadar i od mjesta Zračna luka Stuttgart

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zadar i od mjesta Zračna luka Stuttgart. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.