Autobus Zagreb → Banja Luka

Svi autobusi na relaciji Zagreb - Banja Luka: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do grada Banja Luka

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do grada Banja Luka raznih autobusnih prijevoznika kao što je Pepeks d.o.o., Globtour ili CROATIA BUS d.o.o. za sljedeće dane.
danas
od 25 €
sutra
od 26 €
srijeda
od 25 €
četvrtak
od 26 €
petak
od 26 €
subota
od 25 €
nedjelja
od 25 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Autobusna postaja
    Globtour
    Economy
    25 €
  • CROATIA BUS d.o.o.
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Central Bus Station
    CROATIA BUS d.o.o.
    Economy
    26 €
  • Pepeks d.o.o.
    3h 30m
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    27 €
  • Pepeks d.o.o.
    4h 10m
    15:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:10
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    27 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • CROATIA BUS d.o.o.
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Central Bus Station
    CROATIA BUS d.o.o.
    Economy
    26 €
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    00:45
    Banja Luka
    Globtour
    Economy
    26 €
  • Pepeks d.o.o.
    3h 30m
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    28 €
  • Pepeks d.o.o.
    4h 10m
    15:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:10
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    28 €
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Autobusna postaja
    Globtour
    Economy
    28 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Autobusna postaja
    Globtour
    Economy
    25 €
  • CROATIA BUS d.o.o.
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Central Bus Station
    CROATIA BUS d.o.o.
    Economy
    26 €
  • Pepeks d.o.o.
    3h 30m
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    27 €
  • Pepeks d.o.o.
    4h 10m
    15:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:10
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    27 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • CROATIA BUS d.o.o.
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Central Bus Station
    CROATIA BUS d.o.o.
    Economy
    26 €
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    00:45
    Banja Luka
    Globtour
    Economy
    26 €
  • Pepeks d.o.o.
    3h 30m
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    28 €
  • Pepeks d.o.o.
    4h 10m
    15:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:10
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    28 €
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Autobusna postaja
    Globtour
    Economy
    28 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • CROATIA BUS d.o.o.
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Central Bus Station
    CROATIA BUS d.o.o.
    Economy
    26 €
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    00:45
    Banja Luka
    Globtour
    Economy
    26 €
  • Pepeks d.o.o.
    3h 30m
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    28 €
  • Pepeks d.o.o.
    4h 10m
    15:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:10
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    28 €
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Autobusna postaja
    Globtour
    Economy
    28 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    00:45
    Banja Luka
    Globtour
    Economy
    25 €
  • CROATIA BUS d.o.o.
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Central Bus Station
    CROATIA BUS d.o.o.
    Economy
    26 €
  • Pepeks d.o.o.
    3h 30m
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    28 €
  • Pepeks d.o.o.
    4h 10m
    15:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:10
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    28 €
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Autobusna postaja
    Globtour
    Economy
    28 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    00:45
    Banja Luka
    Globtour
    Economy
    25 €
  • CROATIA BUS d.o.o.
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Central Bus Station
    CROATIA BUS d.o.o.
    Economy
    26 €
  • Pepeks d.o.o.
    3h 30m
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    28 €
  • Pepeks d.o.o.
    4h 10m
    15:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:10
    Banja Luka
    Central Bus Station
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    28 €
  • Globtour
    2h 45m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Banja Luka
    Autobusna postaja
    Globtour
    Economy
    28 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zagreb i Banja Luka

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zagreb i Banja Luka, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je utorak, s više od 6 dnevnih autobusa od grada Zagreb do grada Banja Luka. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 5 dnevnim autobusima između gradova Zagreb i Banja Luka.
Najprometnije doba dana je večer, s 19 autobusima iz grada Zagreb do grada Banja Luka, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Zagreb i Banja Luka, s 7 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do grada Banja Luka

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Pepeks d.o.o., Globtour i CROATIA BUS d.o.o. koji putuju dnevno 5 puta autobusom od grada Zagreb do grada Banja Luka! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Banja Luka počevši od 25 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 25 €
Najbrži autobus 2h 45m
Najraniji autobus 10:30
Najkasniji autobus 22:00
Dnevne autobusne linije 5 Ø
Udaljenost 149,6 km
Autobusno poduzeće Pepeks d.o.o., Globtour i CROATIA BUS d.o.o.

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do grada Banja Luka

Svaki dan, 5 autobusa 3 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb za grad Banja Luka: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
26 €
utorak 28.05
26 €
srijeda 29.05
25 €
četvrtak 30.05
26 €
petak 31.05
26 €
subota 01.06
26 €
nedjelja 02.06
25 €
ponedjeljak 03.06
25 €
utorak 04.06
26 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
26 €
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
25 €
utorak 11.06
25 €
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
25 €
petak 14.06
25 €
subota 15.06
26 €
nedjelja 16.06
26 €
ponedjeljak 17.06
26 €
utorak 18.06
srijeda 19.06
26 €
četvrtak 20.06
petak 21.06
26 €
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zagreb do grada Banja Luka

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Banja Luka, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 25 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zagreb do grada Banja Luka. Umjesto toga je utorak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 26 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zagreb do grada Banja Luka, s 25 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 27 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do grada Banja Luka

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do grada Banja Luka unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zagreb do grada Banja Luka, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do grada Banja Luka također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do grada Banja Luka

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zagreb i Banja Luka od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zagreb i Banja Luka

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zagreb i Banja Luka.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do grada Banja Luka

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do grada Banja Luka? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zagreb do grada Banja Luka? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Banja Luka

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Banja Luka?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zagreb i Banja Luka košta 25 € i traje 2h 45m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Banja Luka?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 25 € do 28 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Banja Luka.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Banja Luka?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zagreb - Banja Luka prometuje otprilike 5 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema gradu Banja Luka?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema gradu Banja Luka nudi prijevoznik CROATIA BUS d.o.o., a vožnja traje 2h 45m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 26 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zagreb za grad Banja Luka?

Najraniji autobus koji stiže u grad Banja Luka iz grada Zagreb kreće u 10:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zagreb prema gradu Banja Luka?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema gradu Banja Luka kreće u 22:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Banja Luka?

Na relaciji Zagreb - Banja Luka autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Pepeks d.o.o., Globtour i CROATIA BUS d.o.o.. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zagreb i Banja Luka?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zagreb i Banja Luka pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Pepeks d.o.o., Globtour i CROATIA BUS d.o.o..

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Banja Luka?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Banja Luka ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Banja Luka opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Banja Luka na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Banja Luka

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zagreb i Banja Luka

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i iz grada Banja Luka. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.