Autobus Amsterdam → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Amsterdam - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Amsterdam do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus i BlaBlaCar Bus koji dnevno putuju 7 puta autobusom od grada Amsterdam do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Amsterdam do grada Zagreb počevši od 50 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 50 €
Najbrži autobus 20h 10m
Najraniji autobus 04:00
Najkasniji autobus 23:30
Dnevne autobusne linije 7 Ø
Udaljenost 1.085,5 km
Autobusno poduzeće FlixBus i BlaBlaCar Bus

Najjeftinije autobusne veze od grada Amsterdam do grada Zagreb

Svaki dan, 7 autobusa 2 prijevoznika polazi iz grada Amsterdam za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
70 €
srijeda 28.02
60 €
četvrtak 29.02
petak 01.03
60 €
subota 02.03
nedjelja 03.03
70 €
ponedjeljak 04.03
90 €
utorak 05.03
50 €
srijeda 06.03
četvrtak 07.03
petak 08.03
subota 09.03
nedjelja 10.03
ponedjeljak 11.03
utorak 12.03
50 €
srijeda 13.03
četvrtak 14.03
60 €
petak 15.03
subota 16.03
nedjelja 17.03
ponedjeljak 18.03
utorak 19.03
srijeda 20.03
četvrtak 21.03
petak 22.03
80 €
subota 23.03
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Amsterdam do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Amsterdam do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 50 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Amsterdam do grada Zagreb. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 89 €.
noć je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Amsterdam do grada Zagreb, s 50 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 65 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Amsterdam do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Amsterdam do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Amsterdam do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Amsterdam do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Amsterdam do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Amsterdam do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus ili BlaBlaCar Bus za sljedeće dane.
  • FlixBus
    24h 10m
    04:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    04:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 50 €
  • FlixBus
    24h 10m
    04:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    04:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 60 €
  • FlixBus
    20h 50m
    12:05
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    08:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 63 €
  • FlixBus
    22h 55m
    10:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    08:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 65 €
  • FlixBus
    24h 35m
    21:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    22:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 67 €
  • FlixBus
    24h 15m
    20:50
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    21:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 69 €
  • FlixBus
    25h 25m
    22:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    23:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 70 €
  • FlixBus
    24h 5m
    19:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    19:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 73 €
  • FlixBus
    22h 15m
    15:15
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    13:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 78 €
  • FlixBus
    21h 40m
    20:50
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    18:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 80 €
  • FlixBus
    24h 15m
    21:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    21:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 83 €
  • BlaBlaCar Bus
    31h 50m
    10:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    18:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    od 90 €
  • FlixBus
    20h 10m
    15:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    11:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 95 €
  • BlaBlaCar Bus
    31h 50m
    10:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Glavni
    18:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    od 96 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Amsterdam i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Amsterdam i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 11 dnevnih autobusa od grada Amsterdam do grada Zagreb. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 1 dnevnim autobusima između gradova Amsterdam i Zagreb.
Najprometnije doba dana je večer, s 20 autobusima iz grada Amsterdam do grada Zagreb, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Amsterdam i Zagreb, s 4 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Amsterdam do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Amsterdam i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Amsterdam i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Amsterdam i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Amsterdam do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Amsterdam do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Amsterdam do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Amsterdam - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Amsterdam - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Amsterdam i Zagreb košta 50 € i traje 0h 10m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Amsterdam - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 50 € do 125 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Amsterdam - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Amsterdam - Zagreb prometuje otprilike 7 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Amsterdam prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Amsterdam prema gradu Zagreb nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 20h 10m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 95 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Amsterdam za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Amsterdam kreće u 04:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Amsterdam prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Amsterdam prema gradu Zagreb kreće u 23:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Amsterdam - Zagreb?

Na relaciji Amsterdam - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus i BlaBlaCar Bus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Amsterdam i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Amsterdam i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus i BlaBlaCar Bus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Amsterdam - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Amsterdam - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Amsterdam Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Amsterdam - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Amsterdam do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Amsterdam i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Amsterdam i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.