Autobus na liniji Dubrovnik - Ljubljana

Bus na liniji Dubrovnik - Ljubljana: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Dubrovnik - Ljubljana

Povoljniji autobusni prijevoz271,67 kn
Najbrži autobus12h 40m
Najraniji autobus8:00
Najkasniji autobus21:00
Dnevne autobusne linije4 Ø
Udaljenost474,1 km
Autobusno poduzećeČazmatrans, CROATIA BUS d.o.o., Globtour
Želiš li putovati autobusom na liniji Dubrovnik - Ljubljana?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Dubrovnik - Ljubljana te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije ponude na liniji Dubrovnik - Ljubljana za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Dubrovnik i Ljubljana, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Ljubljana, alternativna odredišta iz mjesta Dubrovnik, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Dubrovnik i Ljubljana.

Najjeftinije autobusne linije od Dubrovnik do Ljubljana

Danas
od 548,41 kn
Sutra
27.11
28.11
29.11
od 548,41 kn
30.11
od 548,41 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Čazmatrans
    11:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 20h 50m
    7:50
    Ljubljana - central station
    od271,67 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    21:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 40m
    9:40
    Ljubljana - central station
    od287,17 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    8:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 55m
    20:55
    Ljubljana - central station
    od287,17 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    8:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 23h 50m
    7:50
    Ljubljana - central station
    od484,99 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    21:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 15m
    3:15
    Ljubljana - central station
    od484,99 kn
  • Globtour
    17:15
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 14h 35m
    7:50
    Ljubljana - central station
    od484,99 kn
  • Globtour
    16:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 15h 50m
    7:50
    Ljubljana - central station
    od484,99 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    21:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 50m
    7:50
    Ljubljana - central station
    od548,41 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Ljubljana - Dubrovnik

Autobus na liniji Dubrovnik - Ljubljana: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Dubrovnik i odredište Ljubljana. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Ljubljana - Dubrovnik.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Dubrovnik - Ljubljana prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Dubrovnik - Ljubljana.

Autobusne postaje u mjestima Dubrovnik i Ljubljana

Kolodvori
Trg Osvobodilne fronte 6, 1000 Ljubljana (Slovenija)
Tržaška cesta 173, 1000 Ljubljana (Slovenija)

Dubrovnik i Ljubljana u usporedbi

36,00 kn
14,29 kn
Dubrovnik
Ljubljana
Taksi vožnja je u Dubrovnik 61% skuplje kao u Ljubljana.
15,00 kn
9,07 kn
Dubrovnik
Ljubljana
Autobusna karta je u Dubrovnik 40% skuplje kao u Ljubljana.
30,00 kn
18,90 kn
Dubrovnik
Ljubljana
Veliko pivo je u Dubrovnik 37% skuplje kao u Ljubljana.
9,67 kn
5,16 kn
Dubrovnik
Ljubljana
Boca vode je u Dubrovnik 47% skuplje kao u Ljubljana.
82,50 kn
72,89 kn
Dubrovnik
Ljubljana
Glavno jelo je u Dubrovnik 12% skuplje kao u Ljubljana.

Autobusne veze iz Dubrovnik i iz Ljubljana

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.