Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Linz → Zagreb od 41 €

Usporedi 1 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Linz do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Linz do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
sutra
od 41 €
ponedjeljak
od 44 €
utorak
od 46 €
srijeda
četvrtak
od 41 €
petak
od 99 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    5h 50m
    07:40
    Linz
    Industriezeile
    13:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    41 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    5h 50m
    07:40
    Linz
    Industriezeile
    13:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    44 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    5h 50m
    07:40
    Linz
    Industriezeile
    13:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    46 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    17h 5m
    05:00
    Linz
    Industriezeile
    22:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    14h 0m
    02:30
    Linz
    Industriezeile
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    44 €
  • FlixBus
    14h 0m
    13:55
    Linz
    Industriezeile
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    44 €
  • FlixBus
    11h 0m
    01:35
    Linz
    Industriezeile
    12:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    53 €
  • FlixBus
    9h 50m
    23:00
    Linz
    Industriezeile
    08:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    53 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    5h 50m
    07:40
    Linz
    Industriezeile
    13:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    99 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Linz i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Linz i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 8 dnevnih autobusa od grada Linz do grada Zagreb. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 1 dnevnim autobusima između gradova Linz i Zagreb.
Najprometnije doba dana je jutro, s 4 autobusima iz grada Linz do grada Zagreb, dok večer vidi najmanje veza između gradova Linz i Zagreb, s 1 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Linz do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 2 puta autobusom od grada Linz do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Linz do grada Zagreb počevši od 41 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 41 €
Najbrži autobus 5h 50m
Najraniji autobus 07:40
Najkasniji autobus 07:40
Dnevne autobusne linije 2 Ø
Udaljenost 305,4 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Linz do grada Zagreb

Svaki dan, 2 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Linz za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
41 €
ponedjeljak 17.06
44 €
utorak 18.06
46 €
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
41 €
petak 21.06
99 €
subota 22.06
nedjelja 23.06
ponedjeljak 24.06
43 €
utorak 25.06
srijeda 26.06
četvrtak 27.06
30 €
petak 28.06
30 €
subota 29.06
nedjelja 30.06
ponedjeljak 01.07
utorak 02.07
srijeda 03.07
četvrtak 04.07
30 €
petak 05.07
30 €
subota 06.07
nedjelja 07.07

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Linz do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Linz do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 41 €, nedjelja je najjeftiniji dan za autobus od grada Linz do grada Zagreb. Umjesto toga je petak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 98 €.
noć je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Linz do grada Zagreb, s 41 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 52 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Linz do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Linz do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Linz do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Linz do grada Zagreb također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Linz do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Linz i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Linz i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Linz i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Linz do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Linz do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Linz do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Linz - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Linz - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Linz i Zagreb košta 41 € i traje 17h 5m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Linz - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 41 € do 99 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Linz - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Linz - Zagreb prometuje otprilike 2 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Linz prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Linz prema gradu Zagreb nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 5h 50m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 41 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Linz za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Linz kreće u 07:40. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Linz prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Linz prema gradu Zagreb kreće u 07:40. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Linz - Zagreb?

Na relaciji Linz - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Linz i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Linz i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Linz - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Linz - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Linz Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Linz - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Linz do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Linz i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Linz i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.