Autobusne linije Nuremberg do Zürich i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Zürich do Nuremberg i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Nuremberg do Zürich

Povoljniji autobusni prijevoz208,97 kn
Najbrži autobus6h 45m
Najraniji autobus6:20
Najkasniji autobus21:15
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost298,0 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Eurolines Germany

Najjeftinije autobusne linije od Nuremberg do Zürich grada.

Danas
od 208,97 kn
Sutra
od 208,97 kn
08.08
od 223,91 kn
09.08
od 238,84 kn
10.08
11.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    6:20
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 35m
    14:55
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od208,97 kn
  • FlixBus
    13:40
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 20m
    22:00
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od208,97 kn
  • Eurolines Germany
    21:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 45m
    3:45
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od209,12 kn
  • FlixBus
    11:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 15m
    18:15
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od223,91 kn
  • FlixBus
    7:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 55m
    17:25
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od253,78 kn
  • FlixBus
    12:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 25m
    20:55
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od268,72 kn
  • FlixBus
    13:40
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 35m
    22:15
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od283,65 kn
  • FlixBus
    21:15
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 0m
    7:15
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od283,65 kn
  • Eurolines Germany
    20:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 45m
    0:45
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od500,39 kn

Najbolje željezničke veze od Nuremberg prema Zürich.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    12:38
    Nuremberg
    Trajanju 5h 45m
    18:23
    Zürich
    od185,97 kn
  • Deutsche Bahn
    8:37
    Nuremberg
    Trajanju 5h 46m
    14:23
    Zürich
    od185,97 kn
  • Deutsche Bahn
    6:38
    Nuremberg
    Trajanju 5h 45m
    12:23
    Zürich
    od185,97 kn
  • Deutsche Bahn
    5:39
    Nuremberg
    Trajanju 5h 44m
    11:23
    Zürich
    od185,97 kn

Najbolji carshare od Nuremberg prema Zürich.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    18:40
    Nuremberg
    Trajanju 4h 50m
    23:30
    Zürich
    od149,37 kn
  • BlaBlaCar
    20:00
    Nuremberg
    Trajanju 4h 40m
    0:40
    Zürich
    od164,31 kn
  • BlaBlaCar
    20:20
    Nuremberg
    Trajanju 4h 40m
    1:00
    Zürich
    od164,31 kn
  • BlaBlaCar
    9:20
    Nuremberg
    Trajanju 5h 20m
    14:40
    Zürich
    od171,78 kn

Najjeftinije autobusne linije od Zürich do Nuremberg grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Eurolines Germany
    0:45
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Trajanju 6h 45m
    7:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od179,24 kn
  • FlixBus
    21:00
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Trajanju 8h 10m
    5:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od194,03 kn
  • FlixBus
    20:45
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Trajanju 8h 25m
    5:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od194,03 kn
  • FlixBus
    8:00
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Trajanju 8h 10m
    16:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od223,91 kn
  • FlixBus
    11:30
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Trajanju 8h 40m
    20:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od223,91 kn
  • FlixBus
    8:35
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Trajanju 12h 40m
    21:15
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od231,37 kn
  • FlixBus
    10:30
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Trajanju 9h 40m
    20:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od253,78 kn

Najbolje željezničke veze od Zürich prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    16:37
    Zürich
    Trajanju 5h 41m
    22:18
    Nuremberg
    od141,15 kn
  • Deutsche Bahn
    7:37
    Zürich
    Trajanju 5h 43m
    13:20
    Nuremberg
    od185,97 kn
  • Deutsche Bahn
    6:46
    Zürich
    Trajanju 6h 2m
    12:48
    Nuremberg
    od185,97 kn

Najbolji carshare od Zürich prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    15:00
    Zürich
    Trajanju 4h 50m
    19:50
    Nuremberg
    od134,43 kn
  • BlaBlaCar
    12:00
    Zürich
    Trajanju 4h 40m
    16:40
    Nuremberg
    od164,31 kn
  • BlaBlaCar
    15:10
    Zürich
    Trajanju 5h 0m
    20:10
    Nuremberg
    od179,24 kn
  • BlaBlaCar
    18:00
    Zürich
    Trajanju 4h 50m
    22:50
    Nuremberg
    od201,65 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Nuremberg - Zürich ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Nuremberg - Zürich te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Zürich - Nuremberg za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Nuremberg i Zürich, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Zürich do alternativnih odredišta iz mjesta Nuremberg, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Nuremberg i Zürich.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Nuremberg i odredište Zürich. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Zürich do mjesta Nuremberg, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Zürich - Nuremberg.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Nuremberg - Zürich prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Nuremberg - Zürich.

Autobusne postaje u Nuremberg i Zürich

Kolodvori
8048 Zürich (Švicarska)
Limmatstrasse , 8005 Zürich (Švicarska)
Bahnhofplatz , 8001 Zürich (Švicarska)
Hofwiesenstrasse 369, 8050 Zürich, Switzerland , Zürich (Švicarska)

U usporedbi

38,46 kn
67,93 kn
Nuremberg
Zürich
Taksi vožnja je u Nuremberg 44% povoljnije kao u Zürich.
22,41 kn
28,42 kn
Nuremberg
Zürich
Autobusna karta je u Nuremberg 22% povoljnije kao u Zürich.
22,41 kn
48,52 kn
Nuremberg
Zürich
Veliko pivo je u Nuremberg 54% povoljnije kao u Zürich.
2,54 kn
8,34 kn
Nuremberg
Zürich
Boca vode je u Nuremberg 70% povoljnije kao u Zürich.
50,32 kn
161,83 kn
Nuremberg
Zürich
Glavno jelo je u Nuremberg 69% povoljnije kao u Zürich.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.