Autobus Salzburg → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Salzburg - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Salzburg do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus i Darojković Promet koji dnevno putuju 3 puta autobusom od grada Salzburg do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Salzburg do grada Zagreb počevši od 20 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 20 €
Najbrži autobus 5h 15m
Najraniji autobus 01:35
Najkasniji autobus 21:15
Dnevne autobusne linije 3 Ø
Udaljenost 314,3 km
Autobusno poduzeće FlixBus i Darojković Promet

Najjeftinije autobusne veze od grada Salzburg do grada Zagreb

Svaki dan, 3 autobusa 2 prijevoznika polazi iz grada Salzburg za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
srijeda 28.02
26 €
četvrtak 29.02
26 €
petak 01.03
50 €
subota 02.03
26 €
nedjelja 03.03
30 €
ponedjeljak 04.03
50 €
utorak 05.03
26 €
srijeda 06.03
20 €
četvrtak 07.03
20 €
petak 08.03
23 €
subota 09.03
23 €
nedjelja 10.03
23 €
ponedjeljak 11.03
23 €
utorak 12.03
20 €
srijeda 13.03
30 €
četvrtak 14.03
petak 15.03
30 €
subota 16.03
26 €
nedjelja 17.03
30 €
ponedjeljak 18.03
26 €
utorak 19.03
26 €
srijeda 20.03
30 €
četvrtak 21.03
30 €
petak 22.03
35 €
subota 23.03
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Salzburg do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Salzburg do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 20 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Salzburg do grada Zagreb. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 50 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Salzburg do grada Zagreb, s 20 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 32 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Salzburg do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Salzburg do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Salzburg do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Salzburg do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Salzburg do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Salzburg do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus ili Darojković Promet za sljedeće dane.
  • FlixBus
    6h 40m
    21:15
    Salzburg
    P+R South
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 20 €
  • FlixBus
    6h 20m
    06:15
    Salzburg
    P+R South
    12:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 23 €
  • FlixBus
    6h 40m
    21:15
    Salzburg
    P+R South
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 26 €
  • FlixBus
    6h 40m
    21:15
    Salzburg
    P+R South
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 30 €
  • FlixBus
    7h 50m
    01:35
    Salzburg
    P+R South
    09:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 32 €
  • FlixBus
    9h 35m
    01:35
    Salzburg
    P+R South
    11:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 35 €
  • FlixBus
    6h 50m
    13:15
    Salzburg
    P+R South
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 50 €
  • Darojković Promet
    5h 15m
    21:45
    Salzburg
    P+R South
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Darojković Promet
    Economy
    od 50 €
  • Darojković Promet
    5h 15m
    21:45
    Salzburg
    Lastenstrasse
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Darojković Promet
    Economy
    od 61 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Salzburg i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Salzburg i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 6 dnevnih autobusa od grada Salzburg do grada Zagreb. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova Salzburg i Zagreb.
Najprometnije doba dana je večer, s 10 autobusima iz grada Salzburg do grada Zagreb, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Salzburg i Zagreb, s 4 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Salzburg do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Salzburg i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Salzburg i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Salzburg i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Salzburg do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Salzburg do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Salzburg do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Salzburg - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Salzburg - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Salzburg i Zagreb košta 20 € i traje 6h 40m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Salzburg - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 20 € do 61 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Salzburg - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Salzburg - Zagreb prometuje otprilike 3 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Salzburg prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Salzburg prema gradu Zagreb nudi prijevoznik Darojković Promet, a vožnja traje 5h 15m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 61 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Salzburg za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Salzburg kreće u 01:35. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Salzburg prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Salzburg prema gradu Zagreb kreće u 21:15. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Salzburg - Zagreb?

Na relaciji Salzburg - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus i Darojković Promet. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Salzburg i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Salzburg i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus i Darojković Promet.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Salzburg - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Salzburg - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Salzburg Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Salzburg - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Salzburg do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Salzburg i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Salzburg i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.