Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Salzburg → Zagreb od 36 €

Usporedi 2 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Salzburg do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Salzburg do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus ili Darojković Promet za sljedeće dane.
danas
od 37 €
sutra
od 36 €
ponedjeljak
od 36 €
utorak
od 36 €
srijeda
od 46 €
četvrtak
od 41 €
petak
od 41 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    6h 40m
    21:15
    Salzburg
    P+R South
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    37 €
  • FlixBus
    6h 50m
    13:15
    Salzburg
    P+R South
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    40 €
  • FlixBus
    8h 10m
    17:40
    Salzburg
    P+R South
    01:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    41 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    6h 50m
    13:15
    Salzburg
    P+R South
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    36 €
  • FlixBus
    6h 40m
    21:15
    Salzburg
    P+R South
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    38 €
  • FlixBus
    8h 10m
    17:40
    Salzburg
    P+R South
    01:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    45 €
  • FlixBus
    7h 55m
    00:55
    Salzburg
    P+R South
    08:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    49 €
  • FlixBus
    6h 20m
    06:15
    Salzburg
    P+R South
    12:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    57 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    6h 40m
    21:15
    Salzburg
    P+R South
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    36 €
  • FlixBus
    7h 55m
    00:55
    Salzburg
    P+R South
    08:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    6h 20m
    06:15
    Salzburg
    P+R South
    12:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • Darojković Promet
    5h 15m
    21:45
    Salzburg
    03:00
    Zagreb
    Darojković Promet
    Economy
    50 €
  • Darojković Promet
    5h 15m
    21:45
    Salzburg
    P+R South
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Darojković Promet
    Economy
    55 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    6h 50m
    13:15
    Salzburg
    P+R South
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    36 €
  • FlixBus
    6h 40m
    21:15
    Salzburg
    P+R South
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    36 €
  • FlixBus
    6h 20m
    06:15
    Salzburg
    P+R South
    12:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    7h 35m
    01:35
    Salzburg
    P+R South
    09:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    43 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    12h 32m
    06:15
    Salzburg
    P+R South
    18:47
    Zagreb
    FlixBus
    Economy
    46 €
  • FlixBus
    18h 48m
    23:59
    Salzburg
    P+R South
    18:47
    Zagreb
    FlixBus
    Economy
    83 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 50m
    01:35
    Salzburg
    P+R South
    10:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    6h 20m
    06:15
    Salzburg
    P+R South
    12:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    6h 40m
    21:15
    Salzburg
    P+R South
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    6h 50m
    13:15
    Salzburg
    P+R South
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    51 €
  • FlixBus
    7h 55m
    00:55
    Salzburg
    P+R South
    08:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    56 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    6h 40m
    21:15
    Salzburg
    P+R South
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    7h 55m
    00:55
    Salzburg
    P+R South
    08:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    45 €
  • FlixBus
    6h 20m
    06:15
    Salzburg
    P+R South
    12:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    45 €
  • Darojković Promet
    5h 15m
    21:45
    Salzburg
    03:00
    Zagreb
    Darojković Promet
    Economy
    50 €
  • Darojković Promet
    5h 15m
    21:45
    Salzburg
    P+R South
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Darojković Promet
    Economy
    55 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Salzburg i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Salzburg i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 8 dnevnih autobusa od grada Salzburg do grada Zagreb. Umjesto toga srijeda ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova Salzburg i Zagreb.
Najprometnije doba dana je večer, s 11 autobusima iz grada Salzburg do grada Zagreb, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Salzburg i Zagreb, s 6 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Salzburg do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus i Darojković Promet koji dnevno putuju 5 puta autobusom od grada Salzburg do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Salzburg do grada Zagreb počevši od 36 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 36 €
Najbrži autobus 5h 15m
Najraniji autobus 13:15
Najkasniji autobus 21:45
Dnevne autobusne linije 5 Ø
Udaljenost 314,3 km
Autobusno poduzeće FlixBus i Darojković Promet

Najjeftinije autobusne veze od grada Salzburg do grada Zagreb

Svaki dan, 5 autobusa 2 prijevoznika polazi iz grada Salzburg za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
37 €
nedjelja 16.06
36 €
ponedjeljak 17.06
55 €
utorak 18.06
36 €
srijeda 19.06
46 €
četvrtak 20.06
41 €
petak 21.06
41 €
subota 22.06
nedjelja 23.06
141 €
ponedjeljak 24.06
81 €
utorak 25.06
srijeda 26.06
39 €
četvrtak 27.06
26 €
petak 28.06
26 €
subota 29.06
36 €
nedjelja 30.06
99 €
ponedjeljak 01.07
27 €
utorak 02.07
26 €
srijeda 03.07
27 €
četvrtak 04.07
26 €
petak 05.07
36 €
subota 06.07
48 €
nedjelja 07.07

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Salzburg do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Salzburg do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 36 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Salzburg do grada Zagreb. Umjesto toga je srijeda najskuplji dan s cijenama koje počinju od 46 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Salzburg do grada Zagreb, s 36 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 41 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Salzburg do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Salzburg do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Salzburg do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Salzburg do grada Zagreb također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Salzburg do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Salzburg i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Salzburg i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Salzburg i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Salzburg do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Salzburg do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Salzburg do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Salzburg - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Salzburg - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Salzburg i Zagreb košta 36 € i traje 6h 50m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Salzburg - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 36 € do 83 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Salzburg - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Salzburg - Zagreb prometuje otprilike 5 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Salzburg prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Salzburg prema gradu Zagreb nudi prijevoznik Darojković Promet, a vožnja traje 5h 15m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 50 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Salzburg za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Salzburg kreće u 13:15. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Salzburg prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Salzburg prema gradu Zagreb kreće u 21:45. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Salzburg - Zagreb?

Na relaciji Salzburg - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus i Darojković Promet. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Salzburg i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Salzburg i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus i Darojković Promet.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Salzburg - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Salzburg - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Salzburg Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Salzburg - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Salzburg do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Salzburg i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Salzburg i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.