Autobus Šibenik → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Šibenik - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Šibenik do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva, Arriva Hrvatska i FlixBus koji dnevno putuju 12 puta autobusom od grada Šibenik do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Šibenik do grada Zagreb počevši od 13 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 13 €
Najbrži autobus 4h 15m
Najraniji autobus 08:00
Najkasniji autobus 20:52
Dnevne autobusne linije 12 Ø
Udaljenost 231,4 km
Autobusno poduzeće Arriva, Arriva Hrvatska i FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Šibenik do grada Zagreb

Svaki dan, 12 autobusa 3 prijevoznika polazi iz grada Šibenik za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
14 €
srijeda 28.02
14 €
četvrtak 29.02
20 €
petak 01.03
14 €
subota 02.03
14 €
nedjelja 03.03
20 €
ponedjeljak 04.03
20 €
utorak 05.03
13 €
srijeda 06.03
13 €
četvrtak 07.03
20 €
petak 08.03
20 €
subota 09.03
14 €
nedjelja 10.03
24 €
ponedjeljak 11.03
20 €
utorak 12.03
13 €
srijeda 13.03
20 €
četvrtak 14.03
petak 15.03
20 €
subota 16.03
24 €
nedjelja 17.03
20 €
ponedjeljak 18.03
20 €
utorak 19.03
16 €
srijeda 20.03
20 €
četvrtak 21.03
18 €
petak 22.03
subota 23.03
18 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Šibenik do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Šibenik do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 13 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Šibenik do grada Zagreb. Umjesto toga je četvrtak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 20 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Šibenik do grada Zagreb, s 13 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 20 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Šibenik do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Šibenik do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Šibenik do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Šibenik do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Šibenik do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Šibenik do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva, Arriva Hrvatska ili FlixBus za sljedeće dane.
  • FlixBus
    5h 15m
    08:00
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    13:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 13 €
  • FlixBus
    5h 15m
    08:00
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    13:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 14 €
  • FlixBus
    5h 15m
    08:00
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    13:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 16 €
  • FlixBus
    4h 20m
    09:30
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    13:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 18 €
  • Arriva
    5h 30m
    20:40
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    02:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 20 €
  • Arriva Hrvatska
    5h 30m
    20:40
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    02:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 20 €
  • Arriva
    5h 30m
    20:40
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    02:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 21 €
  • Arriva
    9h 30m
    11:00
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    20:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 24 €
  • Arriva Hrvatska
    9h 30m
    11:00
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    20:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 24 €
  • Arriva
    5h 30m
    20:40
    Šibenik
    02:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 25 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Šibenik - Zagreb

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Šibenik do grada Zagreb, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Autotrans
    5h 30m
    20:40
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    02:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 18.01.2024
    Economy
    od 20 €
  • Slavonija Bus
    4h 35m
    17:15
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    21:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Slavonija Bus
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 30.08.2023
    Economy
    od 21 €
  • Cazmatrans Promet
    5h 15m
    08:00
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    13:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Cazmatrans Promet
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 02.12.2023
    Economy
    od 22 €
  • Autotransport Sibenik
    4h 15m
    16:00
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    20:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotransport Sibenik
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 02.12.2023
    Economy
    od 22 €
  • Samoborcek
    4h 30m
    18:00
    Šibenik
    Autobusni Kolodvor
    22:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Samoborcek
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 10.11.2023
    Economy
    od 23 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Šibenik i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Šibenik i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 18 dnevnih autobusa od grada Šibenik do grada Zagreb. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 7 dnevnim autobusima između gradova Šibenik i Zagreb.
Najprometnije doba dana je jutro, s 39 autobusima iz grada Šibenik do grada Zagreb, dok večer vidi najmanje veza između gradova Šibenik i Zagreb, s 26 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Šibenik do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Šibenik i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Šibenik i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Šibenik i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Šibenik do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Šibenik do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Šibenik do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Šibenik - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Šibenik - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Šibenik i Zagreb košta 13 € i traje 5h 15m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Šibenik - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 13 € do 25 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Šibenik - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Šibenik - Zagreb prometuje otprilike 12 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Šibenik prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Šibenik prema gradu Zagreb nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 4h 15m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 14 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Šibenik za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Šibenik kreće u 08:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Šibenik prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Šibenik prema gradu Zagreb kreće u 20:52. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Šibenik - Zagreb?

Na relaciji Šibenik - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva, Arriva Hrvatska i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Šibenik i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Šibenik i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Arriva, Arriva Hrvatska i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Šibenik - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Šibenik - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Šibenik Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Šibenik - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Šibenik do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Šibenik i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Šibenik i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.