Autobus na liniji Split - Berlin

Bus na liniji Split - Berlin: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Split - Berlin

Povoljniji autobusni prijevoz330,45 kn
Najbrži autobus20h 35m
Najraniji autobus1:20
Najkasniji autobus20:30
Dnevne autobusne linije6 Ø
Udaljenost1.026,9 km
Autobusno poduzećeRegioJet, FlixBus, CROATIA BUS d.o.o.
Želiš li putovati autobusom na liniji Split - Berlin?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Split - Berlin te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Split - Berlin za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Split i Berlin, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Berlin, alternativna odredišta iz mjesta Split, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Split i Berlin.

Najjeftinije autobusne linije od Split do Berlin

Danas
Sutra
26.11
27.11
28.11
29.11

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • RegioJet
    20:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 23h 30m
    20:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od330,45 kn
  • RegioJet
    20:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 23h 15m
    19:45
    Berlin - Stanica Sudkreuz
    od330,45 kn
  • FlixBus
    17:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 21h 0m
    14:30
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od483,74 kn
  • FlixBus
    17:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 20h 35m
    14:05
    Berlin - Stanica Sudkreuz
    od513,99 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    1:20
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 22h 15m
    23:35
    Berlin - Stanica Sudkreuz
    od604,72 kn
  • FlixBus
    8:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 15m
    8:45
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od929,84 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Berlin - Split

Autobus na liniji Split - Berlin: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Split i odredište Berlin. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Berlin - Split.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Split - Berlin prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Split - Berlin.

Autobusne postaje u mjestima Split i Berlin

Kolodvori
Berlin (Njemačka)
Märkische Allee , 12689 Berlin (Njemačka)
Alexanderstraße 3, 10178 Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
Karolinenstraße , 13507 Berlin (Njemačka)
Askanischer Pl. , 10963 Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
Hanne-Sobek-Platz 1, 13357 Berlin (Njemačka)
Masurenallee 6, 14057 Berlin (Njemačka)
Europaplatz , 10557 Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
16761 Berlin (Njemačka)
Kaiserdamm , 14057 Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
Gudrunstraße  1, 10365 Berlin (Njemačka)
12623 Berlin (Njemačka)
10317 Berlin (Njemačka)
Flatowallee , 14055 Berlin (Njemačka)
Am feuchten Winkel , 13189 Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
10785 Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
10827 Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
12681 Berlin (Njemačka)
Hildegard-Knef-Platz  , 10829 Berlin (Njemačka)
Hauptstraße , 10317 Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
Puschkinallee , 12435 Berlin (Njemačka)
Kronprinzessinnenweg 3, 14109  Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
Berlin (Njemačka)
Altstädter Ring 3, 13597  Berlin (Njemačka)

Split i Berlin u usporedbi

33,00 kn
44,61 kn
Split
Berlin
Taksi vožnja je u Split 27% povoljnije kao u Berlin.
11,00 kn
20,41 kn
Split
Berlin
Autobusna karta je u Split 47% povoljnije kao u Berlin.
17,50 kn
22,68 kn
Split
Berlin
Veliko pivo je u Split 23% povoljnije kao u Berlin.
5,86 kn
3,52 kn
Split
Berlin
Boca vode je u Split 40% skuplje kao u Berlin.
58,75 kn
61,88 kn
Split
Berlin
Glavno jelo je u Split 6% povoljnije kao u Berlin.

Autobusne veze iz Split i iz Berlin

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.