✈ Autobus Zagreb → Zračna luka Zagreb (ZAG)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Zagreb i mjesta Zračna luka Zagreb: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb (ZAG)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti i Nomago koji dnevno putuju 88 puta autobusom od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb počevši od 2 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 2 €
Najbrži autobus 0h 20m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:00
Dnevne autobusne linije 88 Ø
Udaljenost 10,6 km
Autobusno poduzeće GoOpti i Nomago

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb

Svaki dan, 88 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
38 €
srijeda 28.02
2 €
četvrtak 29.02
petak 01.03
2 €
subota 02.03
38 €
nedjelja 03.03
2 €
ponedjeljak 04.03
2 €
utorak 05.03
46 €
srijeda 06.03
četvrtak 07.03
petak 08.03
subota 09.03
nedjelja 10.03
ponedjeljak 11.03
utorak 12.03
srijeda 13.03
četvrtak 14.03
petak 15.03
subota 16.03
nedjelja 17.03
ponedjeljak 18.03
utorak 19.03
srijeda 20.03
četvrtak 21.03
petak 22.03
subota 23.03
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 2 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb. Umjesto toga je utorak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 46 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb, s 2 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 50 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti ili Nomago za sljedeće dane.
  • Nomago
    0h 20m
    08:45
    Zagreb
    09:05
    Zračna luka Zagreb
    Nomago
    Economy
    od 2 €
  • GoOpti
    0h 30m
    08:55
    Zagreb
    Stanica
    09:25
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 38 €
  • GoOpti
    0h 30m
    05:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    05:55
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 50 €
  • GoOpti
    0h 30m
    05:25
    Zagreb
    Stanica
    05:55
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 51 €
  • GoOpti
    0h 30m
    05:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    05:55
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 59 €
  • GoOpti
    0h 30m
    06:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 60 €
  • GoOpti
    0h 30m
    06:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:30
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 61 €
  • GoOpti
    0h 30m
    05:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    05:55
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 68 €
  • GoOpti
    0h 30m
    00:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 69 €
  • GoOpti
    0h 30m
    00:00
    Zagreb
    Stanica
    00:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 70 €
  • GoOpti
    0h 30m
    05:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    05:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 78 €
  • GoOpti
    0h 30m
    00:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:30
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 84 €
  • GoOpti
    0h 30m
    07:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    07:40
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 90 €
  • GoOpti
    0h 30m
    01:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    01:30
    Zračna luka Zagreb
    GoOpti
    Economy
    od 92 €

Druge autobusne tvrtke koje su obično dostupne za rutu Zagreb - Zračna luka Zagreb

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Pleso Prijevoz
    0h 30m
    19:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:30
    Zračna luka Zagreb
    Zračna luka Zagreb
    Pleso Prijevoz
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 11.11.2023
    Economy
    od 8 €

Učestalost autobusnih veza između grada Zagreb i mjesta Zračna luka Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Zagreb i mjesta Zračna luka Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je nedjelja, s više od 133 dnevnih autobusa od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 28 dnevnim autobusima između grada Zagreb i mjesta Zračna luka Zagreb.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 154 autobusima iz grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb, dok noć vidi najmanje veza između grada Zagreb i mjesta Zračna luka Zagreb, s 119 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusne tvrtke između grada Zagreb i mjesta Zračna luka Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Zagreb i u blizini mjesta Zračna luka Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Zagreb i u blizini mjesta Zračna luka Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Zračna luka Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Zračna luka Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Zagreb i mjesta Zračna luka Zagreb košta 2 € i traje 0h 20m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Zračna luka Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 2 € do 94 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Zračna luka Zagreb?

Svaki dan autobusnu rutu Zagreb - Zračna luka Zagreb prometuje otprilike 88 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema mjestu Zračna luka Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema mjestu Zračna luka Zagreb nudi prijevoznik Nomago, a vožnja traje 0h 20m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 2 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Zagreb do mjesta Zračna luka Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Zagreb iz grada Zagreb kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Zagreb prema mjestu Zračna luka Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema mjestu Zračna luka Zagreb kreće u 23:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Zračna luka Zagreb?

Na relaciji Zagreb - Zračna luka Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti i Nomago. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Zagreb i mjesta Zračna luka Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Zagreb i mjesta Zračna luka Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti i Nomago.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Zračna luka Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Zračna luka Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Zračna luka Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Zračna luka Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Zračna luka Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz grada Zagreb i od mjesta Zračna luka Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i od mjesta Zračna luka Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.