Autobus Verona → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Verona - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Verona do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Verona do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus, Union Ivkoni ili BlaBlaCar Bus za sljedeće dane.
danas
od 28 €
sutra
od 25 €
srijeda
od 30 €
četvrtak
od 25 €
petak
od 25 €
subota
od 33 €
nedjelja
od 29 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • BlaBlaCar Bus
    7h 35m
    10:35
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    18:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    28 €
  • FlixBus
    7h 45m
    23:55
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    07:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • Union Ivkoni
    8h 30m
    15:00
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    23:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    31 €
  • Union Ivkoni
    8h 30m
    15:00
    Verona
    Via Galvani 17 VII
    23:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    32 €
  • FlixBus
    18h 52m
    23:55
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    18:47
    Zagreb
    FlixBus
    Economy
    53 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • BlaBlaCar Bus
    7h 35m
    10:35
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    18:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    25 €
  • Union Ivkoni
    8h 0m
    19:00
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    28 €
  • Union Ivkoni
    8h 0m
    19:00
    Verona
    Via Galvani 17 VII
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    29 €
  • FlixBus
    7h 45m
    23:55
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    07:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • FlixBus
    10h 20m
    02:30
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    12:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    54 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 45m
    23:55
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    07:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • Union Ivkoni
    8h 30m
    16:00
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    00:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    31 €
  • Union Ivkoni
    8h 30m
    16:00
    Verona
    Via Galvani 17 VII
    00:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    32 €
  • Union Ivkoni
    8h 30m
    16:00
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    00:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    33 €
  • FlixBus
    10h 20m
    02:30
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    12:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    69 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 45m
    23:55
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    07:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    25 €
  • Union Ivkoni
    8h 0m
    19:00
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    35 €
  • Union Ivkoni
    8h 0m
    19:00
    Verona
    Via Galvani 17 VII
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    36 €
  • FlixBus
    18h 52m
    23:55
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    18:47
    Zagreb
    FlixBus
    Economy
    53 €
  • FlixBus
    10h 15m
    09:50
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    59 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 45m
    23:55
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    07:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    25 €
  • BlaBlaCar Bus
    7h 35m
    10:35
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    18:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    25 €
  • FlixBus
    18h 52m
    23:55
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    18:47
    Zagreb
    FlixBus
    Economy
    53 €
  • FlixBus
    10h 15m
    09:50
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    59 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • BlaBlaCar Bus
    7h 35m
    10:35
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    18:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    33 €
  • FlixBus
    7h 45m
    23:55
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    07:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • Union Ivkoni
    8h 30m
    15:00
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    23:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    38 €
  • Union Ivkoni
    8h 30m
    15:00
    Verona
    Via Galvani 17 VII
    23:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    39 €
  • FlixBus
    10h 20m
    02:30
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    12:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    64 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Union Ivkoni
    7h 45m
    17:15
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    01:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    29 €
  • Union Ivkoni
    7h 45m
    17:15
    Verona
    Via Galvani 17 VII
    01:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    32 €
  • FlixBus
    7h 45m
    23:55
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    07:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • Union Ivkoni
    7h 45m
    17:15
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    01:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    10h 15m
    09:50
    Verona
    Bus Station Porta Nuova
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    69 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Verona i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Verona i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je subota, s više od 11 dnevnih autobusa od grada Verona do grada Zagreb. Umjesto toga srijeda ima najmanje veza, sa samo 7 dnevnim autobusima između gradova Verona i Zagreb.
Najprometnije doba dana je večer, s 17 autobusima iz grada Verona do grada Zagreb, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Verona i Zagreb, s 11 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Verona do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus, Union Ivkoni i BlaBlaCar Bus koji dnevno putuju 8 puta autobusom od grada Verona do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Verona do grada Zagreb počevši od 25 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 25 €
Najbrži autobus 7h 35m
Najraniji autobus 02:30
Najkasniji autobus 23:55
Dnevne autobusne linije 8 Ø
Udaljenost 390,0 km
Autobusno poduzeće FlixBus, Union Ivkoni i BlaBlaCar Bus

Najjeftinije autobusne veze od grada Verona do grada Zagreb

Svaki dan, 8 autobusa 3 prijevoznika polazi iz grada Verona za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
28 €
utorak 28.05
25 €
srijeda 29.05
31 €
četvrtak 30.05
35 €
petak 31.05
25 €
subota 01.06
33 €
nedjelja 02.06
35 €
ponedjeljak 03.06
25 €
utorak 04.06
25 €
srijeda 05.06
35 €
četvrtak 06.06
35 €
petak 07.06
25 €
subota 08.06
25 €
nedjelja 09.06
31 €
ponedjeljak 10.06
25 €
utorak 11.06
25 €
srijeda 12.06
25 €
četvrtak 13.06
25 €
petak 14.06
25 €
subota 15.06
25 €
nedjelja 16.06
25 €
ponedjeljak 17.06
25 €
utorak 18.06
23 €
srijeda 19.06
25 €
četvrtak 20.06
25 €
petak 21.06
25 €
subota 22.06
25 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Verona do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Verona do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 25 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Verona do grada Zagreb. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 33 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Verona do grada Zagreb, s 25 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 54 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Verona do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Verona do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Verona do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Verona do grada Zagreb također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Verona do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Verona i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Verona i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Verona i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Verona do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Verona do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Verona do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Verona - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Verona - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Verona i Zagreb košta 25 € i traje 7h 35m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Verona - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 25 € do 83 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Verona - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Verona - Zagreb prometuje otprilike 8 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Verona prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Verona prema gradu Zagreb nudi prijevoznik BlaBlaCar Bus, a vožnja traje 7h 35m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 28 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Verona za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Verona kreće u 02:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Verona prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Verona prema gradu Zagreb kreće u 23:55. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Verona - Zagreb?

Na relaciji Verona - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Union Ivkoni i BlaBlaCar Bus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Verona i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Verona i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus, Union Ivkoni i BlaBlaCar Bus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Verona - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Verona - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Verona Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Verona - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Verona do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Verona i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Verona i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.