Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Zagreb → Dornbirn od 127 €

Usporedi 1 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do grada Dornbirn

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do grada Dornbirn raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
sutra
nedjelja
ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
od 127 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    38h 17m
    06:03
    Zagreb
    20:20
    Dornbirn
    Station
    FlixBus
    Economy
    127 €

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do grada Dornbirn

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji putuju dnevno 1 puta autobusom od grada Zagreb do grada Dornbirn! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Dornbirn počevši od 127 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 127 €
Najbrži autobus 38h 17m
Najraniji autobus 06:03
Najkasniji autobus 06:03
Dnevne autobusne linije 1 Ø
Udaljenost 508,3 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do grada Dornbirn

Svaki dan, 1 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb za grad Dornbirn: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 12.07.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 08.07
utorak 09.07
srijeda 10.07
četvrtak 11.07
petak 12.07
subota 13.07
nedjelja 14.07
ponedjeljak 15.07
utorak 16.07
srijeda 17.07
četvrtak 18.07
127 €
petak 19.07
subota 20.07
nedjelja 21.07
ponedjeljak 22.07
utorak 23.07
srijeda 24.07
četvrtak 25.07
petak 26.07
subota 27.07
nedjelja 28.07
ponedjeljak 29.07
utorak 30.07
srijeda 31.07
četvrtak 01.08
petak 02.08
subota 03.08
nedjelja 04.08

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do grada Dornbirn

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do grada Dornbirn unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zagreb do grada Dornbirn, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do grada Dornbirn također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do grada Dornbirn

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zagreb i Dornbirn od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zagreb i Dornbirn

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zagreb i Dornbirn.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do grada Dornbirn

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do grada Dornbirn? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zagreb do grada Dornbirn? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Dornbirn

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Dornbirn?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zagreb i Dornbirn košta 127 € i traje 14h 17m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Dornbirn?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 127 € do 127 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Dornbirn.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Dornbirn?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zagreb - Dornbirn prometuje otprilike 1 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema gradu Dornbirn?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema gradu Dornbirn nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 38h 17m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 127 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zagreb za grad Dornbirn?

Najraniji autobus koji stiže u grad Dornbirn iz grada Zagreb kreće u 06:03. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zagreb prema gradu Dornbirn?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema gradu Dornbirn kreće u 06:03. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Dornbirn?

Na relaciji Zagreb - Dornbirn autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zagreb i Dornbirn?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zagreb i Dornbirn pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Dornbirn?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Dornbirn ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Dornbirn opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Dornbirn na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Dornbirn

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zagreb i Dornbirn

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i iz grada Dornbirn. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.